MüzikMüzik Haber

Selen Görgüzel’den Aslı Zen’e Yanıt: 100 Milyon Verirse Şarkı Söylemem

Aslı Zen, Kayahan'ın Yemin Ettim şarkısını sahnede canlı okuyan ve detone olan Selen Görgüzel ile ilgili ''Parası neyse verelim şarkı söylemesin'' yorumunda bulunmuştu. Asli Zen'e Selen Görgüzel'den yanıt geldi.

Aslı Zen, Kayahan’ın Yemin Ettim şarkısını sahnede canlı okuyan ve detone olan Selen Görgüzel ile ilgili ”Parası neyse verelim şarkı söylemesin” yorumunda bulunmuştu. Asli Zen’e Selen Görgüzel’den yanıt geldi.

Önceki gün Akmerkez’de objektiflere yansıyan Görgüzel, “Hadi muhattap olayım. Hadi yine iyi! O kadar parası var mıymış? Kimsenin öyle bir şeye parası yetmez. 75 yaşına kadar çalışmayı planlıyorum. O yaşıma kadar çalışmamı baz alırsak, biraz da indirim yaparsak 100 milyon TL verirse söz bırakacağım. Varsa o kadar parası bırakayım, keyif çatayım. Ben ondan hayatım boyunca hiç şarkı istemedim. Urla’da inek sağmaya devam etsin” şeklinde konuştu.

Ne olmuştu?

Sahne aldığı mekanda Kayahan’ın Seni Versinler Ellere isimli şarkısını söyleyen Selen Görgüzel’in performansı eleştiri konusu olmuştu. Selen Görgüzel’e bir eleştiri de şarkıcı Aslı Zen’den geldi. Aslı Zen, Selen Görgüzel hakkında, ”Sinirlerim bozuluyor. Neyse parası verelim de bu kızcağız söylemesin. Yol yakınken dön bu yoldan” dedi.

İlgili Haber: Aslı Zen Selen Görgüzel’i Topa Tuttu: Parası Neyse Verelim Şarkı Söylemesin!

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.