GündemSosyal

Selen Görgüzel’e Polis Şoku: Adalet Bakanlığı’na Sesleniyorum

Son zamanlarda cesur sahne tarzı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Selen Görgüzel, bu kez ev sahibiyle yaşadığı sorunla gündeme geldi.

Son zamanlarda cesur sahne tarzı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Selen Görgüzel, bu kez ev sahibiyle yaşadığı sorunla gündeme geldi. Görgüzel, sabah saatlerinde yaptığı açıklamada evine polis geldiğini belirtti ve sosyal medyada büyük yankı uyandıran bir isyan paylaştı.

İki yıl önce Hamdi Alkan’dan boşandıktan sonra Ortaköy’deki bir siteye taşınan Selen Görgüzel, kızı İlknaz Bektaş ile birlikte burada yaşamaya başladı. Ancak, eve taşındıktan altı ay sonra ev sahibinin kendisini evden çıkarmaya çalıştığını söyledi. 20 bin liraya oturduğu lüks siteden mahkeme kararıyla çıkarılmaya hazırlanan Görgüzel, sabah saatlerinde evine polis geldiğini açıkladı.

Selen Görgüzel, İnstagram Story

Sosyal medya hesabından isyan eden Selen Görgüzel şunları söyledi:

“Bu saatte üst katta oturan ev sahibim gürültü yaptığımı iddia ederek uyurken evime polis gönderdi. Haber vermeden elektriğimi, doğalgazımı kestirip, akrabamın yerine arabasını koyup hakkımda saçma sapan haberler ve telefonlarla verdikleri rahatsızlık yetmemiş gibi! Adalet Bakanlığı’na sesleniyorum. Kızımla yaşadığım, kirasını günü gününe senelik ödediğim evde yüzde 25 artışı kabul etmedikleri için evden caydırıcı hamlelerle kaçırmaya çalışan ev sahiplerimden şikâyetçiyim. Bu eve taşınalı sadece iki sene oldu. Taşındıktan 6 ay sonra ‘çık’ demeye başlayan ev sahiplerimiz hakkında acilen gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu