EkranFenomenSosyal

Selin Ciğerci, Hakkındaki Kan Donduran İddialar Sonrası Gözyaşları İçinde Anlattı!

Beyaz TV’de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil şok bir iddia ortaya attı. Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra tarafından aldatıldığı kadına şiddet uyguladığı iddiaları kan dondurdu.

İddiaya göre Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra, Ciğerci’yi eski Survivor yarışmacılarından Melisa Emirbayer ile aldattı. Ciğerci’nin Emirbayer’e şiddet uyguladığı, yüzüne kezzap atmakla tehdit ettiği ve kendisine engel olmak isteyenlere de bıçak çektiği iddia edildi. Tüm bunların ardından Melisa Emirbayer Instagram hesabından “Kıskanmak yerine örnek almayı deneyin. Gülüşlerinizi mutsuzluğa bırakmayın. Her şey güzel olacak. İyiler her zaman kazanır” notunu düştü.

“BEN ALLAH’TAN AF DİLEDİM”

Selin Ciğerci ise hakkında çıkan dehşet verici iddialar karşısında Instagram hesabından gözyaşları içerisinde şu açıklamayı yaptı:

“Ben markası olan bir kadınım. İftira atıyorlar markamı zedelemeye çalışıyorlar. Bana iftira attılar laf söylediler ama ben kendi markamı tanıtıyorum. Burası benim ekmeğim. Çok para kazanan biri olmasaydım bu kadar konuşulmazdım. Hep mal varlığım yüzünden. Susuyorum… Lütfen ya buralardan mı gideyim, çalışmayayım mı? Kimseyle uğraşmadım ben. Biri çıkıyor ‘Anne olamayacaksın’ diyor, biri ‘Cinsiyet değiştirdin’ diyor. Biri de ‘Aldatılması normal’ deyip yerden yere vuruyor. Ben ne yapmışım ya herkes kendi ahlakına geçmişine baksın. Herkes bir kendi kapısının önünü süpürsün. Varsa bir hatam bile ben Allah’tan af diledim. İnsanlar bana ‘Yazıklar olsun’ diye mesajlar atıyor”

SEREN SERENGİL’DEN “TİMSAH GÖZYAŞLARI” ÇIKIŞI

Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiaların arkasında duran Seren Serengil, Selin Ciğerci’nin ağladığı anlar ile ilgili “timsah gözyaşları” yorumunu yaptı. Serengil, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Timsah gözyaşları. Türk filmi tadında ajitasyon. Kızın gırtlağına bıçak dayadın mı? Tehdit ettin mi, dövdün mü? Daha fazlasını anlatmak istemiyorum belgeleriyle… Sen 20 yaşında bir kızı dövemezsin, boğazına bıçak dayayamazsın Selin Ciğerci. Bir de çıkıp tribüne ağlama valla o kızın annesi hastalandı. Bende resimleri var sırf söz verdim diye yayınlamıyorum ama kaybol be artık biraz. Sen hangi trans arkadaşına sahip çıktın, düğününe çağırdın, yardım ettin ve onlarla poz verdin? Hepsini küçümsedin, sonra da hepimize laf ediyor diyorsun. Bu rol kesişlerini görmek istemiyoruz seni kaybol biraz be.”

selin ciğerci gökhan çıra melisa emirbayer seren serengil instagram

selin ciğerci gökhan çıra melisa emirbayer seren serengil instagram

İşte o açıklama:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu