Müzikonair Selin Ciğerci: Vergi Rekortmeniyim, Story Başına 500 Bin Aldığım Oluyor… | Müzikonair
SosyalSosyal Medya

Selin Ciğerci: Vergi Rekortmeniyim, Story Başına 500 Bin Aldığım Oluyor…

Güzellik merkezi zincirleri olan ve sosyal medyada fenomen olan Selin Ciğerci, Müzikonair'a yaptığı açıklamayla ''Vergi rekortmeniyim sorun yok 500 bin de aldığım oluyor.'' dedi.

Ünlü fenomen Selin Ciğerci, Ala Tokel’in YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Programda çarpıcı açıklamalara imza atan Ciğerci, Instagram’da story başına kazandığı ücretin 150 bin TL’ye kadar çıkabildiğini açıkladı.

Güzellik merkezi zincirleri olan ve sosyal medyada fenomen olan Selin Ciğerci, Müzikonair’a yaptığı açıklamayla ”Vergi rekortmeniyim sorun yok 500 bin de aldığım oluyor.” dedi.

Ala Tokel’in Youtube programına konuk olan Ciğerci’nin 15 saniyelik story karşılığında kazandığı ücret adeta dudak uçuklattı. Ciğerci story ücretinin 150 bin TL’ye kadar çıkabildiğini söyledi. YouTube programını haber yapan 2.sayfa hesabına Müzikonair Instagram hesabı tarafından ”Vergi müfettişlerini göreve bekliyoruz” yorumu yapıldı.

Yorumu gören Selin Ciğerci, vergi rekortmeni olduğunu söyledi ve konser ücretini 50 bin gösterip, vergiden kaçan sanatçılara yönelik imalı bir paylaşım yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu