MüzikMüzik Haber

Selin İmer ve Mustafa Ceceli Alkış Topladı

Ülkemizde yaşanan ve asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş depremi sonrası depremzedeler için kolları sıvayan isimlerden biri olan şarkıcı Mustafa Ceceli, hayvan dostlarımızı da unutmadı.

Türkiye 6 Şubat tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli deprem ile yasa büründü. Binlerce insanın hayatını kaybettiği  depremde binlerde insan da yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Toplam 11 ilde yıkıma yol açan felaketler sonrası sanat camiası tek yürek oldu. Bağış ve yardım çağrıları için sosyal medya hesaplarını kullanan ünlüler, 6 Şubat’tan bu yana pek çok paylaşım yaptı. Bu isimlerden biri de Mustafa Ceceli…

“ALDIĞI PİYANOYU HEDİYE ETTİ”

Haluk Levent’in açıkladığı üzere daha önce Ahbap Derneği’ne 200 bin TL bağışta bulunan Ceceli, daha sonra ise depremzede bir aileye yaptığı jestle gündeme geldi. Bir ailenin piyanolarını sattığını öğrenen şarkıcı, piyanoyu 21 bin TL’ye satın aldı. Daha sonra da satın aldığı piyanoyu, aynı depremzede aileye hediye etti.

HAYVAN DOSTLARIMIZI DA UNUTMADILAR

Hayvansever çift, deprem bölgesindeki sokak hayvanlarını da unutmayarak, 1 tır ile bölgedeki birçok hayvanın naklini İstanbul’a gerçekleştirerek, İstanbul’daki hayvan barınaklarında bakımını üstlendi. Bu hareketiyle herkesin takdirini toplayan Ceceli çiftinin, sık sık hayvan barınağına giderek ihtiyaçların giderilmesi içinde yardımlarda bulunduğu da öğrenildi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.