MüzikMüzik Haber

Selo’dan Ceza’ya Sert Sözler: Saygı Yok Sana! Kalıbının Adamı Değilsin!

Selo lakabıyla tanınan rap sanatçısı ve Kadıköy Acil'in kurucusu Selahattin Ergün, Ceza'yı hedef alan paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Selo lakabıyla tanınan rap sanatçısı ve Kadıköy Acil’in kurucusu Selahattin Ergün, Ceza’yı hedef alan paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde Ceza’nın şarkılarının ünlü isimler tarafından yorumlandığı “Saygı 1” konserine atıfta bulunan Selo, küfürlü ve argo sözlerle Ceza’ya ateş püskürdü. Selo, ”Kalıbının adamı değilsin. Son çaren Sagoyla (Sagopa Kajmer) dost olmak” ifadelerine de yer verdi.

İşte Selo’nun paylaşımları;

”Senin saygı geceni si.km Sana emek veren sana saygı duyan senin için savaş veren gardaşların yok Yeni tanıdığın sırf ünlü diye gardaşın olanlar var ha Rap starsın bunu anlatmaya gerek yok.! Kalıbının adamı değilsin Son çareyi Sago’yla dost olmakta bulacaksın! Saygı yok artık sana!”

‘Kızgınlığım Ceza’ya!’

”Ben yapılan geceye ve katılan MC’lere laf etmedim %90 ile abi – kardeşiz. Benim sitemim de, kızgınlığım da Ceza’ya. Birbirimiz için çok şey yaptık. Beraber nice savaşlar verdik. Hasmı hasmımız, dostu dostumuz oldu. Sıkıntısını kederini mutluluğunu paylaştık. O bunların hepsini unuttu.”

 Selo, İnstagram Story

Selo, X

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu