GündemSosyal

Semiramis Pekkan: Enerjimi Düşürmesinler Diye Evime Fazla İnsan Almam

Ajda Pekkan'ın kardeşi 74 yaşındaki Semiramis Pekkan, Posta gazetesinden Halil Kalmuk'a verdiği röportajda güzellik sırlarını anlattı.  

Ajda Pekkan’ın kardeşi 74 yaşındaki şarkıcı Semiramis Pekkan, Posta gazetesinden Halil Kalmuk’a verdiği röportajda güzellik sırlarını anlattı. Hayatında yalnızca 2 defa cilt bakımı yaptırdığını söyleyen Pekkan, cildinin bakıma ihtiyacı olmadığını söyleyerek şu ifadelere yer verdi: “Cilt bakımından çok sıkılıyorum. Yüzüme bir şeyler konunca klostrofobi geliyor”

Şarkıcı, günlük rutinini şu cümlelerle anlattı: “Her şeyden önce her sabah neşeyle uyanırım. Sevgi dolu mutlu bir böceğim ben. En geç 10.30’da kahvaltı yaparım. Ara öğünüm yoktur. Bazen iki badem veya küçük bir elma yerim. Şekeri hayatımdan neredeyse çıkardım. Günde 2.5 litre su tüketirim. Sabah kalkınca ve yatmadan önce mutlaka içerim”

“Enerjimi düşürmesinler diye evime fazla insan almam” diyen sanatçı, sözlerinin devamında, “Sağlıklı yaşam kafada başlar. Ruhu, düşünceleri temiz tutmak çok önemlidir. Ruhumu kirletecek durumlara girmemeye çalışıyorum. Yılda bir kere tepeden tırnağa kontrolden geçerim” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu