'Seni Divan Yaparlar!' Demişti... Mustafa Keser ve Bülent Ersoy Davasında Karar! -
MüzikMüzik Haber

‘Seni Divan Yaparlar!’ Demişti… Mustafa Keser ve Bülent Ersoy Davasında Karar!

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser iki bölümde yayından kaldırılan 'Benzemez Kimse Bize' adı program sonrası kavga etmişti. Birbirlerine hakaret ettikleri iddiasıyla karşılıklı 1 TL'lik tazminat davası açan ikili, hakim karşısına çıktı.

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser iki bölümde yayından kaldırılan ‘Benzemez Kimse Bize’ adı program sonrası kavga etmişti. Birbirlerine hakaret ettikleri iddiasıyla karşılıklı 1 TL’lik tazminat davası açan ikili, hakim karşısına çıktı. Mahkeme kararını verdi.

Bülent Ersoy, “Benzemez Kimse Bize” adlı TV programını birlikte sunduğu Mustafa Keser’in kendisine “Seni diva değil divan yaparlar, hiçbir halt bildiğin yok senin” dediğini, bu sözlerin hakaret niteliğinde olduğunu ve kişilik haklarının saldırıya uğradığını iddia ederek, 1 liralık manevi tazminat davası açmıştı.

Asıl kendisinin hakarete maruz kaldığını öne süren Mustafa Keser ise Bülent Ersoy’a 1 liralık karşı tazminat davası açmıştı.

Yaşanan tartışma sonrasında ikili, polemiği yargıya taşıdı. Birbirlerine hakaret ettikleri iddiasıyla 1 TL’lik tazminat davası açan ikili, hakim karşısına çıktı. Mahkeme, Ersoy ve Keser’in karşılıklı açtıkları tazminat davasını kabul ederek tarafların birbirine 1’er TL tazminat ödemesine karar verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)