Müzikonair Serdar Ortaç: Kafayı Yiyip Delirdiğimi Düşünenler Var | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Serdar Ortaç: Kafayı Yiyip Delirdiğimi Düşünenler Var

Bir ara sosyal medyada oldukça aktif olan ve her dediği olay olan ünlü şarkıcı, ''Kafayı yiyip delirdiğimi düşünenler var. Bir ara ilaçların etkisiyle saçmaladım. Merak etmeyin akıl sağlığım yerinde'' dedi.

Serdar Ortaç, Hürriyet’ten Yelda Başaran’ın sorularını yanıtladı. Bir ara sosyal medyada oldukça aktif olan ve her dediği olay olan ünlü şarkıcı, ”Kafayı yiyip delirdiğimi düşünenler var. Bir ara ilaçların etkisiyle saçmaladım. Merak etmeyin akıl sağlığım yerinde” dedi.

MS hastalığı ile mücadele eden ünlü şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti;

”Her insan kendi dünyasında delidir. Önemli olan dengeyi ayarlamak. Ben artık ruhen dengedeyim. Sevenlerimden birçok mesaj alıyorum. O kadar yanlış anlaşılmışım ki. Değil depresyonda olduğumu zannedenler, akli dengemin yerinde olmadığını düşünenler varmış”

MS hastalığının kendisine şükretmeyi öğrettiğini söyleyen Serdar Ortaç, hastalığını kabullendiğini ve son ana kadar şarkı söylemeye devam edeceğini anlattı;

”Bir nevi ruhsal ve fiziksel anlamda dayanıklılık testi diyebilirim. Artık bu hastalığın her şeyini kabullendim. Başımıza nasıl bir hastalık gelirse gelsin en önemli ilaç kabullenmek ve hayat motivasyonunu kaybetmemek. Ben her ne kadar ağrım sızım da olsa sahneye çıkıyorum ve orada her şeyi unutuyorum. Elim ayağım tutmaz hale gelse bile şarkı söyleyeceğim. Bunu özellikle söyledim ki MS hastalığı yaşayanlara ilham kaynağı olsun”

Kaynak
Hürriyet | Yelda Başaran
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu