Serdar Ortaç: Ölmekten Korkmuyorum! Bugün Gitsem Mutlu Giderim -
GündemSosyal

Serdar Ortaç: Ölmekten Korkmuyorum! Bugün Gitsem Mutlu Giderim

Kısa bir süre önce kardeşi Serkan Ortaç'ı kaybeden Serdar Ortaç, ''Ben 40 değil, 400 gün yas tutarım ama içimde tutarım. Ben de gideceğim. Hepimiz gideceğiz. Ölmekten korkmuyorum. Bugün gitsem mutlu giderim'' dedi.

Serdar Ortaç’ın 2019 yılından bu yana hastanede enfeksiyon (H1N1 virüsü) tedavisi gören iki çocuk babası kardeşi Serkan Ortaç (39), 12 Mart’ta hayatını kaybetmişti. Serdar Ortaç şarkıcı Mehmet Çevik’e verdiği ‘Bilsem Ki’ şarkısının klip çekiminde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Serdar Ortaç, ”Ben 40 değil, 400 gün yas tutarım ama içimde tutarım. Ben de gideceğim. Hepimiz gideceğiz. Ölmekten korkmuyorum. Bugün gitsem mutlu giderim” diye konuştu.

Ünlü şarkıcı iki hafta önce kardeşini kaybetmenin acısını yüreğine gömüp, video klipte de rol aldı. Yaşadığı acılı süreci basın mensuplarıyla paylaşan Serdar Ortaç şunları kaydetti;

“Mehmet bu projeyi iki yıl bekledi ve benim için altı kez erteledi. Hiç unutmam, babam öldüğünde ertesi gün Adana’da konser verdim. Şimdi kardeşimi kaybettim, 10 günü geçti. Hayat böyle. Ben 40 değil, 400 gün yas tutarım ama içimde tutarım. Ben de gideceğim. Hepimiz gideceğiz. Ölmekten korkmuyorum. Bugün gitsem mutlu giderim”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)