Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Serdar Ortaç Proje Albüm Hazırlığında!

Serdar Ortaç, sanatçı arkadaşlarının hit şarkılarını seslendirdiği bir proje albüm hazırlığında olduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı Günaydın’a verdiği röportajda kariyeri ve müzik sektörüne ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ortaç, ”Şu sıralar Seçil’e bir proje yapıyorum. Bir de en hit şarkılarımı sanatçı arkadaşlarımın seslendireceği bir proje hazırlığındayım. Tabii şarkı üretiyorum bir yandan da.” diye konuştu.

Yeni dönem hit şarkılarını eleştiren ünlü popçu, şöyle devam etti;

”Sakızdan çıkan tekerlemeden farkı yok sözlerin. Hande Yener’in ‘Bakkal şarkısı’ dediği şarkılar bile bunların yanında kaliteli. Böyle bir ortamda beklemeye aldım. Hit şarkılarım ve konserlerimle geri dönmeyi düşünüyorum”

Eleştirilere Kesinlikle Katılmıyorum

COVID-19 sürecinin müzik sektörüne olan etkilerini değerlendiren ünlü şarkıcı, Yeditepe Konserleri’ne ilişkin ”Polat Yağcı’nın teklifiyle Cumhurbaşkanlığı konserlerinde yer aldım. Evde hapis kaldığım sürede bu konser çok iyi geldi bana. Polat için ‘Şöyle para kazanıyor, böyle para aldı’ diyenler oldu. Ama yok böyle bir şey, doğru değil. Polat birçok kesimden sanatçıya teklifte bulundu. Kabul edenler de yer aldı. ‘Yandaş sanatçılar vardı’ eleştirisine kesinlikle katılmıyorum. Haksızlık yapılıyor. Sektörümüz için güzel oldu bu konserler.” dedi.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.