Müzikonair Serdar Ortaç: “Seçil İle İlişkim Eşekliğim Yüzünden Bitti” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Serdar Ortaç: “Seçil İle İlişkim Eşekliğim Yüzünden Bitti”

Kadir Çetin ile Number1 Star programının konuğu Serdar Ortaç ve eski kız arkadaşı Seçil Gür’dü. Number One Türk Fm ve Number1official Instagram hesabından ortak gerçekleştirilen yayında samimi bir sohbet gerçekleştirildi.

Seçil Gür, katıldığı yayında en son Serdar Ortaç ile çıkardıkları yeni şarkısı hakkında konuştu. Sevilen şarkıcı, “Sebepsiz Çiçek” isimli şarkısını sadece 1 kez okuduğunu söyledi. İlk okumaların daha duygulu olduğunu ve stüdyoda tekrar söylemek istemediğini açıkladı.

“SERDAR’DAN ELEKTRİK ALMADIM”

Seçil Gür, bir süre Serdar Ortaç ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelmiş ancak ikilinin ilişkisi kısa sürmüştü. Konuyla ilgili konuşan Gür şunları söyledi:

“Serdar Ortaç hayatımda ulaşmak istediğim bir insan değildi. İlk zamanlar Serdar’dan elektrik almadım. Ben aşık olmuyorum, genelde aşık ediliyorum. Stüdyoya girdi ve bir şarkı söyledi, ben titredim ondan çok etkilendim. İnanılmazdı. Hayatımda en ulaşmak istediğim insan Sezen Aksu.”

SERDAR ORTAÇ: “SEÇİL İLE İLİŞKİM, EŞEKLİĞİM YÜZÜNDEN BİTTİ”

Öte yandan Ortaç ise ilişkisinin bitmesine kendisinin sebep olduğunu belirtti. Ortaç, “Ben Seçil’den hoşlanıyordum, ona ulaşmaya çalışıyordum. Bir ara şarkı dinlemeye geldi. Arkadaşıma bu kız çok tatlı değil mi ya tanıştırsana bizi, bir şeyler yapalım, yemeğe gidelim dedim. Sonra ilişkimiz başladı. Bir de üzerine tadından yenmez, kendisi besteci her konuştuğumu anlayan üzerime titreyen biri çıktı. Sonra benim eşekliğimden ilişki bitti sonra dost kaldık. Kötü oldu bitmesi bence. Kendi bunalımımdan ilişkimi mahvettim” diyerek Seçil Gür’e açık kapı bıraktı.

Öte yandan ilişkinin kısa bitmesi ise ikilinin arasındaki aşkın gerçek olmadığı şeklinde yorumları beraberinde getirmişti. Eleştirilere açıklama getiren Gür, şöyle konuştu:

“İlişki yaşamadan ilişkim var demek bir kadını onurlandırmaz. Bir erkek için farlı olabilir. Serdar ile bir ilişki, bir aşk yaşadım. Yaşadıklarımın arkasındayım. Sevgili taklidi yapmadık. Eski sevgiliden dost olur mu? Tabii ki olmaz. Ama Serdar Ortaç ile dostuz. Çok değişik duygular. İkimiz de iyi müzisyeniz. Serdar diğer insanlara nazaran dost olunmayacak biri değil. Serdar 60 günün 58 günü çok iyi bir adamdı. 2 günde bir şey oldu. Benden mi kaynaklı bilemiyorum.”

Ayrılık haberini Instagram’dan duyduğu yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını dile getiren ünlü şarkıcı “Aramızda bir şeyler oldu birbirimize karşılıklı ifade ettik bir problemimiz olduğu.Daha önce tabii ki biliyordum Instagram’dan öğrenmedim, sadece story’de görünce şaşırdım.” diyerek konuya açıklık getirdi.

seçil gür serdar ortaç kadir çetin

“İKİNCİ KEZ EVLENSEM O KİŞİ SEÇİL OLURDU”

Serdar Ortaç ile geçtiğimiz günlerde çıkardığı “Sebepsiz Çiçek” adlı kliple ilgili konuşan Seçil Gür, çekimlerin “ayrılığın arifesinde” gerçekleştirildiğini söyledi. Ayrıca yayın sırasında Gür, Ortaç’a teşekkür etmeyi ihmal etmedi:

“Serdar’ın bana hakkı çok geçti hep söylüyorum benimle çok ilgilendi. Ben ölene kadar onun yanında olurum o olur mu bilemiyorum”

Gür’ün bu sözleri üzerine Ortaç ise “Ölene kadar aşık olamazsın birisi çıkar…” şeklindeki şarkı sözüyle karşılık verdi.

Programa Seçil Gür ile katılan Ortaç, “Hayranın ile evliliği düşünür müydün? Öyle bir ihtimal olur muydu?” sorusuna ise “Seçil’in karşısında bunu yanıtlamak istemiyorum. Ama ikinci kez evlenseydim Seçil ile evlenirdim. Ondan daha iyi bana bakacak bir kadın çıkmaz.” yanıtını verdi.

Aynı zamanda bir aile kurmak ve çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Ortaç “Aile kurar, çocuk yapardım. Gerçi aile kurduk ama tam olmadı. Pişmanlık yok sevmiyorum. Bir de vakıf kurup millete param varken dağıtmak isterdim” dedi.

Her ne kadar aralarındaki aşk ilişkisi bitse de birlikte çalışmayı ihmal etmeyen ikiliden Seçil Gür, Ortaç için şarkı yazdığını da açıkladı. Şarkıyı eylülde çıkarabileceğini söyleyen Gür’e Serdar Ortaç, “Şerefsiz mi adı” diye sordu. Seçil Gür ise bu soruya gülerek tepki verip şarkının adının “Ah Sevda” olduğunu söyledi.

Öte yandan son zamanlarda geçinemediği, maddi zorluk çektiği yönündeki iddialarla gündem olan Ortaç, yaşadığı sorunları atlattığını söyledi: “Eski sıkıntılarım yok teliflerim yattı. İşçiler param olmayınca maaş maaş diye tutturmuyorlar. Olunca dağıtıyorum. Vahim bir durumum yok, çözeceğim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu