Müzikonair Serdar Ortaç’ın Beklenen Albümü “Best Of” Ağustos’da Yayında | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Serdar Ortaç’ın Beklenen Albümü “Best Of” Ağustos’da Yayında

Serdar Ortaç'ın çok uzun zamandır beklenen ve birbirinden değerli sanatçıların yer aldığı "Best Of" albümü Ağustos'da müzikseverlerle buluşuyor.

Prodüktörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun üstlendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların yer aldığı “Best Of” Ağustos ayında müzikseverlerle buluşuyor. Serdar Ortaç’ın yeni albümünde yer alacak isimler ve seslendirecekleri şarkılar da kesinleşti. İşte o sanatçılar ve şarkıları:

Demet Akalın “Bensiz Olsun“ , Gülşen “Mesafe” , Edis “Sor“ , İrem Derici “Yaz Günü“, Ziynet Sali “Asrın Hatası“, Derya Uluğ “Hadi Çal“, Bengü “Heyecan“, Berkay “Şeytan“, Seçil Gür “Değmez“ , Aynur Aydın ”Yeşil Su“, Tan Taşçı “Bilsem Ki“, Nahide Babaslı “Dansöz”, Aydın Kurtoğlu “Beni Unut“ ,Bora Duran “İsmi Lazım Değil”, Ajda Pekkan, Buray, Mustafa Ceceli, Merve Özbey, Cem Belevi, Hande Yener, Irmak Arıcı, Ece Mumay, Aleyna Tilki, Hande Ünsal, Sakiler, Didomido, Ezra.

“Best Of” Aranjörleri

“Best Of” albümündeki şarkıları ise Tarık İ̇ster , Serkan Balkan , Nurettin Çolak , Alper Atakan , Mustafa Ceceli, Semih Gönder, Faruk Sabancı gibi başarılı isimler aranje edecek.

author avatar
Dila Oflaz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)