MüzikMüzik HaberVitrin

Serdar Ortaç’ın Hayatını Anlatan Film ve Belgesel Hazırlanıyor

Serdar Ortaç katıldığı bir etkinlikte sağlığı ve özel hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Hayatının film olacağını söyleyen Serdar Ortaç, sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

Serdar Ortaç katıldığı bir etkinlikte sağlığı ve özel hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü popçu, yaşam öyküsünün film olacağını söyledi.

Uzun zamandır sağlık problemleriyle gündeme gelen Serdar Ortaç, katıldığı bir etkinlikte gazetecilerin sorularını yanıtladı. Serdar Ortaç kendisine yöneltilen, “Filminizin yapılmasını ister misiniz?” sorusuna verdiği cevapla şaşırttı.

Ünlü şarkıcı, “Kendi filmim yapılıyor şu an. Ancak ben oynamıyorum beni. Ünlü bir dizi oyuncusu beni canlandırıyor. Hayatımı ben yazdım onlara verdim. Şöhret olduktan sonraki kısmı film yapıyorlar. Öncesini de ilerleyen zamanda belgesel yapacaklarmış” diye konuştu.

‘Sağlığım Çok Kötü’

MS hastalığı ile mücadele eden ünlü şarkıcı sağlık durumu hakkında da bilgi verdi. 52 yaşındaki Serdar Ortaç şöyle konuştu;

“Konsersiz olmuyor. Bu hastalıkla uğraşamıyorum yoksa. Sağlığım çok kötü, artık bisiklet süremiyorum. Sol ayağıma bir daha inme indi. Bir buçuk senedir binmiyorum. İnşallah geçer ama bu hastalıkta atak geçmez”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.