Serdar Ortaç'tan Hüseyin Çevik Hoca Paylaşımı: Adam Haklı! -
GündemSosyal

Serdar Ortaç’tan Hüseyin Çevik Hoca Paylaşımı: Adam Haklı!

Serdar Ortaç kendisi hakkında eleştiri içeren videoyu Instagram hesabından paylaşarak ''Haklısın. Adam haklı kötü yorum yazan benim düşmanımdır'' dedi.

Serdar Ortaç, Hüseyin Çevik Hoca ismiyle fenomen olan sosyal medya kullanıcısının videosunu paylaştı. Daha önce “Namaza başlayacağım ama zamanı değil. 60’larda başlayacağım. Şimdi namaz kıl, akşam sahneye çık, içki versinler. Ne işe yaradı?” ifadelerini kullanmıştı.

Serdar Ortaç’ı bu sözlerinden dolayı eleştiren Hüseyin Çevik Hoca isimli kullanıcı ”Serdar Ortaç, bir programa katılıyor, ‘Namaza başlayacağım ama 60’larda başlayacağım. Şimdi namaz, kıl akşam sahneye çıkacağım ne anlamı kaldı? Beni Allah’ın rahmeti mutlu eder’ diyor. Ama bocalamış. İçkiye, kumara müptela olsan bile Allah muhafaza. Müptela olsan bile namaz kılmamak ayrı günah, içki içmek kumar oynamak ayrı günah” sözleriyle yayın yaptı.

Serdar Ortaç kendisi hakkında eleştiri içeren videoyu Instagram hesabından paylaşarak ”Haklısın. Adam haklı kötü yorum yazan benim düşmanımdır” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)