Serdar Ortaç'tan Kendisine "Omurgasız" Diyen Fatih Portakal'a Yanıt Geldi! -
GündemSosyal

Serdar Ortaç’tan Kendisine “Omurgasız” Diyen Fatih Portakal’a Yanıt Geldi!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Bakan Nureddin Nebati ile sahnede söylediği anlara ilişkin kendisi hakkında "Omurgasız" ifadesini kullanan Fatih Portakal'a yanıt verdi. Ortaç, "Linç kültürüne Fatih Portakal'ın da uyum sağlaması üzücü. Çok ayıp" şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Bakan Nureddin Nebati ile sahnede söylediği anlara ilişkin kendisi hakkında “Omurgasız” ifadesini kullanan Fatih Portakal’a yanıt verdi. Ortaç, “Linç kültürüne Fatih Portakal’ın da uyum sağlaması üzücü. Çok ayıp” şeklinde konuştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bir etkinlikte Serdar Ortaç’tan “Karabiberim” şarkısını söylemesini istedi. Serdar Ortaç Bakan Nebati’nin bu isteğini kırmadı ve “Bakan Nebati baba için okuyorum” diyerek şarkıyı söyledi. Bu anları gören Fatih Portakal ise Serdar Ortaç hakkında ağır sözler sarf etti. Portakal “Serdar Ortaç gibi omurgasız biriyle sahneye çıkıyorsun. Sanatçı demiyorum da ben omurgasız biri” ifadelerini kullandı.

“LİNÇ KÜLTÜRÜNE UYUM SAĞLAMASI ÜZÜCÜ”

Ünlü şarkıcı kendisi hakkında ağır ifadeler kullanan Fatih Portakal için ise “Linç kültürüne Fatih Portakal’ın da uyum sağlaması üzücü. Beğenmediğimiz, dinlemediğimiz herkese ve her şeye bunu yapamayız, böyle bir hakkımız yok. İnsan olarak da vatandaş olarak da böyle bir hakkımız yok. Çok ayıp” sözleriyle karşılık verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)