Ana Sayfa » Müzik » Serdar Ortaç’tan “Yıldız Avı” Hamlesi!

Serdar Ortaç’tan “Yıldız Avı” Hamlesi!

oduller-reklam-banner

Uzun süredir özel hayatıyla gündeme gelen Serdar Ortaç, son zamanlarda yaptığı müziklerle öne çıkamıyor. Ünlü sanatçı, bu kez müzik kariyeriyle ilgili yeni bir adım atmaya hazırlandı.

Yeni şarkılarıyla eskisi kadar dinlenme sayılarına ulaşamayan Serdar Ortaç, müzik kariyerinde farklı bir yola başvurdu. Daha önce Soner Sarıkabadayı, Ferhat Göçer gibi eski başarılarını yakalayamayan isimlerde olduğu gibi Serdar Ortaç da soluğu yarışmada aldı. Bu amaçla sosyal medyada “Şarkı söyle, video çek yolla, Serdar Ortaç ile albüm yapma fırsatı kazan” şeklinde bir kampanya başlattı.

Soner Sarıkabadayı da daha önce takipçileriyle şarkı söylüyor ve böylece kitlesini yeniden artırmaya çalışıyordu. Ferhat Göçer ise sosyal medyada “takibe takip” ve “fav geceleri” adı altında etkinlikler düzenleyerek sanatçı kimliğine zarar veren hamlelerde bulunmuş, ardından şarkı sözü yarışması düzenlemişti. Benzer bir projeyi Rafet El Roman da yapmıştı ancak bu üç isim de yaptıkları hamlelerin sonucunda ne kendilerine ne de başkalarına bir fayda sağlayamamışlardı.

İlgili Haberler:

Ferhat Göçer Sosyal Medyada Sanatçı Kimliğini Zedeliyor!

Ferhat Göçer Şarkı Sözü Yarışması Başlattı

Serdar Ortaç’tan “Yıldız Avı” Hamlesi!

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani