GündemSosyalVitrin

Seren Serengil İle Arası Açılan Arto Gülben Ergen’den Özür Diledi

Söylemezsem Olmaz'ın sunucularından Arto, partneri Seren Serengil'in kanlı bıçaklı olduğu Gülben Ergen'in konserine gitti.

Söylemezsem Olmaz’ın sunucularından Arto, partneri Seren Serengil’in kanlı bıçaklı olduğu Gülben Ergen’in konserine gitti. Seren Serengil ile arası açılan Arto, sahnede Gülben Ergen’den özür diledi. Arto’nun sözleri Gülben Ergen başta olmak üzere herkesi şaşkına çevirdi.

Geçtiğimiz günlerde, Seren Serengil’in hem arkadaşı hem de iş yaptığı partneri Arto ile arası açılmıştı. Günlerdir konuşmayan ikiliden Arto, önceki akşam Serengil’in düşman olduğu Gülben Ergen’in konserine gitti. Sahneye çıkan Arto magazin yorumculuğu yaptığı programda kendisiyle ilgili söylediği şeylerden dolayı Gülben Ergen’den özür diledi.

Arto Dalga,”Seni çok seviyorum ve senden özür diliyorum. Yaptığım yanlışlar için söylediğim sözler için.. 2023 bizim yılımız olsun”dedi. Bu sözler karşısında şaşkına dönen Gülben Ergen ise, ”Acaba Ölecek miyim? Sahnede bir şey mi var, her şey yolunda değil mi?” karşılığını verdi.

Yaşananların ardından Arto ile arasından adeta su sızmayan Seren Serengil’den nasıl bir karşılık gelecek merak konusu oldu.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.