MüzikMüzik Haber

Seren Serengil: “Mustafa Sandal Şarkıcı Olduysa Ben De Olurum…”

Müzik hayatına başlama serüveniyle ilgili açıklama yapan Seren Serengil, Mustafa Sandal ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu yaptığı ‘Gör Beni’ programının bu haftaki konuğu Seren Serengil oldu. Müzik hayatına başlama serüveniyle ilgili konuşan Serengil, Mustafa Sandal ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Armağan Çağlayan, programda Seren Serengil’e neden erken yaşta assolist olduğunu sordu. Başlangıçta müzikle uğraşmayı düşünmediğini söyleyen Serengil ise şu açıklamayı yaptı:

“Mustafa Sandal benim arkadaş grubumdaydı ve şöhret falan değildi, hepimiz öğrenciydik o zamanlar. Sonra bir baktım Mustafa ‘O kız beni görmeli, bana kazak örmeli’ falan bizim arkadaş grubumuzda bir çocuk yani… Bir baktım Mustafa şarkıcı olmuş, o şarkıcı olunca ‘Ben niye olmayayım’ dedim. ‘Mustafa şarkıcı olduktan sonra ben hayli hayli olurum’ dedim.”

Bu sözler üzerine Armağan Çağlayan ise kahkaha atarak tepki verdi. Serengil sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Mustafa da o sırada İsviçre’de okuyordu ama o okulunu bitirdi, ben yarım bıraktım. Sonra babama ‘Senin izinden gideceğim’ dedim. Babamı ikna ettim, sonra annemi ikna etmeye çalıştım.  Dersler aldım ve 1,5 sene sonra İbrahim Tatlıses ile Ankara’da Başkent Gazinosu’nda ilk kez sahneye çıktım.”

Yayının tamamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/ETQwt
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.