MüzikMüzik Haber

Seren Serengil, Seyhan Soylu ve Cengiz İmren İçin Koruma Kararı Aldırdı!..

Seren Serengil, 12 Şubat 2018’de yapılan Türkiye Basın Birliği Ödül Töreni’nde; Seyhan Soylu’nun “Şimdi burası basın birliği ile ilgili bir ödül. Malzeme çıkması lazım. Malzeme çıkmazsa gecenin önemi de olmaz” deyip Cengiz İmren’i yanına çağırdı.

Soylu; Seren Serengil ve Cengiz İmren ile ilgili özel bir bilgiyi paylaştı.

10 yıl önce, Muazzez Abacı, Nurdan Torun, Kibariye, Gökhan Güney için Cengiz İmren’in evine şarkı seçmeye gittik. O gün sabaha kadar eğlendik şarkılar söyledik. Hepsinin albümü için gerekli şarkıları Cengiz İmren’den aldım. Sonra Cengiz İmren ertesi günü kimin kaç tane şarkı alacağını söyledi telefonda manidar bir sesle, kıs kıs gülüyorlardı pek anlayamamıştım durumu. Aradan 10 dakika geçtikten sonra Seren Serengil ağladı “Sisi biliyor musun, ben şu an neredeyim? Ben Cengiz İmren’in evindeyim evi süpürüyorum, temizliyorum Çamaşır yıkıyorum, Akşama da yemeğe davet ediyorum” dedi Cengiz İmren ve ikisi bizi yemeğe davet etti. Tabii ki hepimiz şok olduk. Yıllar önce Seren Serengil ile aşk yaşamaya başladığında Cengiz İmren Hollandalı bir kadınla evliydi. Gülben Ergen’e sitem etmesine karşılık, kendisi de geçmişte evli bir adamla birlikteydi.

Soylu, ‘Kadın tacizi olarak yaşanan ve günlerce konuşulan Gülben Ergen-Seren Serengil olayı’ nedeniyle “Cengiz’e huzurlarınızda sormak istiyorum. Eski eşin Seren Serengil, 3 gün cezaevine girdiğinde, eski eşin Seren Serengil’i görmek istedin mi? Seren Serengil seninle birlikteyken sen Hollanda’da evliydin di mi?” sorusuna ‘Hayır’ diyen İmren’e “Hayır diyor ama ben biliyorum o dönem başkasıyla evli olduğunu. Seren Serengil ve Cengiz İmren’i ilk defa burada söylüyorum ben tanıştırdım” cümleleri için dava açtı.

SOYLU VE İMREN, SERENGİL’E 50 METRE YAKLAŞAMAYACAK!

Soylu ve İmren’e açtıkları dava için Serengil’in avukatı Ülgen Ersoy Akdemir: Ödül töreninde ilgili törenin gerçekleştirilme amaç ve konusu olmadığı halde gerçek dışı ithamlarda bulunmak suretiyle müvekkilini kamuoyunda küçük düşürmeye çalıştıkları için dava açtıklarını belirtti.

Cengiz İmren ve Seyhan Soylu’nun Seren Serengil hakkında küçük düşürücü söz ve ithamlarda bulunmamalarına, 1 ay boyunca Serengil’in bulunduğu yerlerde 50 metre yakınına kadar yaklaşmamalarına karar verildi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.