Seren Serengil ve Tuğçe Tayfur Birbirine Girdi -
MüzikMüzik Haber

Seren Serengil ve Tuğçe Tayfur Birbirine Girdi

Tuğçe Tayfur’un evli bir kişiyle yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili haberler sonrası Seren Serengil ve Tuğçe Tayfur birbirine girdi.

Ferdi Tayfur’un şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı öne sürüldü. Ebru Bayar, eşiyle aralarında hiçbir sorun yokken Tuğçe Tayfur’un araya girdiğini iddia etti. Söylemezsem Olmaz magazin programına bağlanan Ebru Bayar, Tuğçe Tayfur hakkında şaşırtan iddialarda bulundu.

Ebru Bayar’ın Seren Serengil’in yorumculuk yaptığı magazin programı Söylemezsem Olmaz programında Tuğçe Tayfur hakkındaki iddiaları sonrası Tuğçe Tayfur, Seren Serengil’le de sosyal medya üzerinde tartışma yaşadı.

Tolga Bayar ve Tuğçe Tayfur’un tartışma yaratan paylaşımı
‘Çocuğumla Birlikte Atıldım’

Şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın tek çocuğu olan müzisyen Tuğçe Tayfur ile 7 yıllık eşi Taner Şafak’tan geçtiğimiz yıl boşanmıştı.

Bu evlilikten 4 yaşında bir oğlu olan Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı ileri sürüldü. Ebru Bayar ise eşiyle aralarında hiçbir sorun yokken Tuğçe Tayfur’un araya girdiğini ve boşanma aşamasına geldiklerini belirten Ebru Bayar, Tolga Bayar’ın 1 aydır çocuğunu görmediğini ifade etti. Tolga Bayar’ın Tuğçe Tayfur’la Maslak’ta lüks bir sitede ev tuttuklarını da iddia eden Ebru Bayar, kendisinin de aynı siteden çocuğuyla birlikte atıldığını iddia etti.

Çarpıcı iddia sonrası Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından ”Benim evli bir adamla mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım ne dediysem arkasındayım.” ifadelerine yer verdi.

He bu arada; keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey yaşadığımız bu durumda ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken seks kasetlerin ortalıkta dolaşıyor. Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence. Ben senin jenerasyonun olmamama rağmen annenin uyuşturucu sattığını biliyorum. Bu kadar şuursuz olman senin de bir şeyler kullanıyor olma ihtimalini destekliyor gibi.

Seren Serengil İle Tuğçe Tayfur Sosyal Medyada Birbirine Girdi

Tuğçe Tayfur şöyle devam etti;

”Keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey yaşadığımız bu durumda ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken seks kasetlerin ortalıkta dolaşıyor. Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence. Ben senin jenerasyonun olmamama rağmen annenin uyuşturucu sattığını biliyorum. Bu kadar şuursuz olman senin de bir şeyler kullanıyor olma ihtimalini destekliyor gibi.”

Seren Serengil’i Hedef Aldı

Seren Serengil ve annesi ile ilgili de çarpıcı bazı iddialar ortaya atıldı. Tuğçe Tayfur bu defa da Seren Serengil’i hedef aldı. Tayfur, Seren Serengil’in annesinin uyuşturucu ticareti yaptığını ve Seren Serengil’in seks kasetleri olduğunu öne sürdü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)