GündemSosyalVitrin

Seren Serengil, Yardımcısını Darbettiği Gerekçesiyle Ceza Aldı

Seren Serengil, yardımcısını darbettiği gerekçesiyle yargılanıyordu. Serengil, dava sonucunda adli para cezasına çarptırıldı. 

Seren Serengil, Özbekistan uyruklu yardımcısı Gulnoza Mamatova’yı darbettiği gerekçesiyle yargılanıyordu. Serengil, dava sonucunda adli para cezasına çarptırıldı.

Dava, Beykoz 4. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Mahkeme ilk olarak Seren Serengil’e basit yaralama suçundan 150 gün karşılığında adli para cezası verdi. Ancak daha sonra taraflar arasında kavgayı kimin ve nasıl başlattığı belirlenemeyince ceza düşürüldü. 93 günden hesaplanan adli para cezası 2 bin 790 lira olarak belirlendi.

Özbekistan uyruklu Gulnoza Mamatova, Seren Serengil’den haftalık izin istediğinde tepki gördüğü gerekçesiyle dava açmıştı. Yardımcı, Serengil’in kendisine pandemi döneminde “Siz yabancılar yüzünden korona oluyoruz, hasta mısın bize bulaştırdın kaçıyorsun?” diyerek tekmelediğini öne sürmüştü.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.