Seren Serengil Yuva Yıktığı İddia Edilen Tuğçe Tayfur'a Dava Açıyor -
MüzikMüzik Haber

Seren Serengil Yuva Yıktığı İddia Edilen Tuğçe Tayfur’a Dava Açıyor

Seren Serengil, kendisi ve annesi hakkında çarpıcı iddialarda bulunan Tuğçe Tayfur hakkında suç duyurusunda bulunacağını ve 200 bin liralık tazminat davası açacağını söyledi.

Ne Olmuştu?

Ferdi Tayfur’un şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Ebru Bayar’ın Seren Serengil’in yorumculuk yaptığı magazin programı Söylemezsem Olmaz programında Tuğçe Tayfur hakkındaki iddiaları sonrası Tuğçe Tayfur, Seren Serengil ile sosyal medya üzerinden tartışma yaşamıştı.

Tuğçe Tayfur, Seren Serengil ve annesi hakkında şaşırtan çarpıcı ortaya atmıştı. Tayfur, Ebru Bayar’ı savunmasının ardından Seren Serengil hakkında da sosyal medya üzerinden zehir zemberek sözler söylemişti.

İddiaları İspatlayabilecek Mi?

Seren Serengil, annesinin uyuşturucu ticareti yaptığını ve seks kasetleri olduğunu öne süren Tuğçe Tayfur’a tazminat davası açacağını söyledi. Seren Serengil, ”Anneciğime ve bana sırf yuvası dağılan bir kadına destek oldum diye ağza alınmayacak hakaret ve iftiralarda bulunan Tuğçe Tayfur hakkında suç duyurusunda bulunmaya gidiyoruz. 200 bin liralık tazminat davası açıyorum. İddiaları ispatlayabilecek mi?” ifadelerini kullandı.

Sevda Demirel’den Destek Geldi

Öte yandan Seren Serengil’e bir destek de Sevda Demirel’den geldi. Demirel, Tuğçe Tayfur’un Seren Serengil’e çamur attığını söyleyerek evli erkeklerle beraber olan kadınları sert sözlerle eleştirdi.

”Hiçbir zaman bir kadını ağlatarak mutlu olabilecek akdar merhametsiz bir hanım olmadım” sözlerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)