Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Seren Serengil’in Çalışanını Darp Ettiği İddia Edilmişti… İşte Son Gelişme!

Ünlü sunucu Seren Serengil, daha önce Özbek asıllı yardımcısının kendisini darp edip ormana bırakması iddiasıyla gündeme gelmişti.

İlgili Haber: Seren Serengil’den Hakkında Çıkan Şok İddialar Sonrası Açıklama

Seren Serengil’in kendisini koronavirüsten dolayı darp ettiğini iddia eden Gulnoza Mamatova, savcılığa başvurmuştu. Olayın gerçeği yansıtmadığını dile getiren Serengil ise Mamatova’yı şikayet etmiş ve canlı yayında iddiaları yalanlamıştı. Mamatova, bu kez video çekerek yaşadığı olayı anlattı ve darp fotoğraflarını yayınladı.

Günaydın’ın haberine göre Mamatova avukatı Ali Çezik aracılığıyla gerekli işlemleri başlattı. Tehdit altında olduğunu belirten hizmetli konuyla ilgili açıklamasında “Olayın basına yansımasından sonra Seren Hanım açıklama yaptı. Kendisi yaptıklarını kapatmak için hakaret ve iftiralara devam ediyor. Olayla alakası olmayan, tanımadığım kişileri programlara bağlıyorlar. Adalet er ya da geç yerini bulacaktır.” ifadelerini kullandı.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

İşte O Anlar:

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.