Müzikonair Seren Serengil’in Menajeri İzzet Aral Hayatını Kaybetti | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Seren Serengil’in Menajeri İzzet Aral Hayatını Kaybetti

Seren Serengil'in menajeri İzzet Aral hayatını kaybetti. Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil'in 24 yıllık menajeri İzzet Aral, beyninde pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakıma alınmıştı.

Seren Serengil’in menajeri İzzet Aral hayatını kaybetti. Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil’in 24 yıllık menajeri İzzet Aral, beyninde pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Seren Serengil, menajeri ile ilgili acı haberi Instagram hesabından paylaştı. İzzet Aral için ‘ikinci babam’ diyen Serengil, duygusal ifadelere yer verdi.

“Canımın içi, Hayatım neşe kaynağım… İkinci babam, 24 yıllık menajerim İzzet Aral’ı kaybettik.. Beni bırakıp gitti. Yapayalnız kaldım o benim o kadar çok şeyimdi ki.. Doyamadığım babam. Dert ortağım hayatımın enerjisi neşe kaynağımdı.. Bir yarım gitti artık kolum kanadım gitti.. Ben şimdi kiminle uğraşacağım, kiminle dans edeceğim. Yazları tatillere kiminle gidiceğim? Söylesene niye yalnız bıraktın beni hani herkes gider sen kalırdın? Niye öksüz bıraktın beni Niye sensiz bıraktın beni.. Ben şimdi napıcam izzet bey sensiz ne yapacağım?”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)