GündemSosyal

Serenay Sarıkaya’ya Saldırı!

Serenay Sarıkaya'ya yapılan saldırı sonrası flaş bir gelişme yaşandı.

Serenay Sarıkaya’nın şoförünün kullandığı otomobili dün tekmelenmişti. Saldırganın aracı tekme atarken küfür ettiği de ortaya çıkmıştı. Yaşanan bu olayın ardından Sarıkaya’nın şoförü aracı evin bulunduğu siteye park ettikten sonra şikayette bulunmak için karakola gitmişti.

Araca saldıran kişinin Serenay Sarıkaya’ya takıntılı olduğu ve adım adım takip edip, taciz girişiminde bulunduğu ileri sürülmüştü. Olayı duyan Sarıkaya’nın kısa süre önce ayrıldığı sevgilisi Umut Evirgen soluğu Sarıkaya’nın evide aldı. Evirgen, Sarıkaya’nın evinin önüne dört kişilik koruma ordusu yerleştirdi.

SALDIRI SONRASI SERENAY SARIKAYA’DAN İLK AÇIKLAMA!

Şahsı tanımadığını söyleyen Sarıkaya; “Çok uzun zamandır yakın çevreme ve bana tehdit oluşturacak hareketlerde bulunuyor. Ofise de saldırmıştı aynı kişi. Evime kadar gelip böyle ciddi şeyler yapacağını düşünmemiştim açıkçası. Şikayet ettik umarım daha ileri gitmeden hallolur” dedi.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.