Serhan Sokulgan'ın Yeni Teklisi "Sn.Hain"
Albüm & SingleMüzik

Serhan Sokulgan’ın Yeni Teklisi “Sn.Hain”

Geçtiğimiz yıllarda Sezen Aksu imzalı Kaderim şarkısına Gülşen’le düet yaparak iyi bir çıkış yapan Serhan Sokulgan İstanbul’un eğlence hayatında da isminden oldukça söz ettirdi. Şarkıcılığı’nın yanı sıra özel konsept gecelerde de dj’lik yapan Sokulgan hem canlı performans yapıp sahne alan hem de dj performansı yapan tek isim olma ünvanını koruyor.

Serhan Sokulgan’ın 4. Çalışması “Sn.Hain” 25 mayıs’ta Avrupa Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Sözleri Zuhal Karadeniz Müziği Onur Mete’ye ait olan şarkının aranjesi Mehmethan Dişbudak tarafından yapıldı.

Şimdiden bir çok radyo ve müzik kanalında yayınlanmaya başlayan şarkı herkes tarafından çok sevilerek olumlu notlar aldı. Klip çekimleri İzmir Kefgen’de yapılırken Serhan Sokulgan klip çekiminde zor anlar yaşadı. Havanın o gün soğuk olmasına rağmen tüm ekip tam performans sergiledi.

Levent Öztürk tarafından çekilen klip 16 saat sürerken, klipte Serhan Sokulgan’ın yakın arkadaşları rol aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)