Köşe Yazıları

Serkan Kaya & Gülben Ergen Düeti mi Geliyor?..

Ziynet’ten İngilizce Şarkılar Var!

2017 yılında Marshall Music ile yaptığı Magic şarkısını yayınlayan Ziynet Sali, şarkıya hiç kötü yorum gelmediğini ve başlangıç olduğunu söylemişti. Sırada Tipsy ve Hello adında iki İngilizce şarkısı olduğunu söyleyen Sali’nin çalışmaları devam ediyor…

Ece Uzaylı Saçını Sevmedi!

Bugüne kadarki en sevmediği imajı sorusuna ilk albümünün 2. klibi Mahşer’deki uzaylı saçı tarzı olduğunu söyleyen Ece Seçkin, saçın 2-2,5 saatte yapıldığını da 2013 yılında anlatmıştı…

 

Serkan Kaya & Gülben Ergen Düeti Mi Geliyor?

3 yıldır albüm yayınlamayan Gülben Ergen, yeni bir albümle geliyor. Albümündeki Sezen Aksu, Derya Uluğ ve Onur Mete şarkılarına çok güvendiğini söyleyen Ergen, İnfilak şarkısını da albümde yer alacakken dayanamayıp önceden servis ettiğini söyledi.

Albümünde bir Serkan Kaya şarkısı olduğunu da söyleyen Gülben Ergen, şarkı kayıt sırasında Serkan Kaya da stüdyoda olursa bir düet fikrinin gelişebileceği ihtimalini de ekledi.

Ayla’nın 14 Şarkısı Hazır!..

Albüm hazırlıklarına devam eden Ayla Çelik, şuanda albüm için düşündüğü 14 şarkının hazır olduğunu söyledi. Albümünde Yıldırım ve Mecbur isimli şarkıları olduğunu söyleyen Çelik, Demet Akalın’a da albümü için tam 5 şarkı verdiğini açıkladı!..

Sen’i Yanlış Söylüyorlar!..

İdo Tatlıses, Sen şarkısındaki cümlenin “Bekle hepsini görücem, çok kahredicem sen” değil, “Bekle hepsini görücen, çok kahredicen sen” olduğunu söyledi. Sözü İdo, bestesi Galip Öztürk imzalı şarkının düzenlemesi Osman Çetin’e ait…

Hakkında yanlış bilinen bir başka şeyin de adı olduğunu söyleyen İdo, asıl adının İbrahim olduğunu da ekledi.

Çocukları Arasında Ayrım Yapan(!) Emir!..

Emir’in en sevdiği şarkısı sorulunca “Hepsi benim çocuğum gibi, ayıramam” klişesi yerine “Mevsim Sonbahar” yanıtını verdi. Sözü Emir, müziği Oğuz, düzenlemesi ise Erdem Kınay imzalı şarkı 2016 yılında yayınlanmıştı…

Ceceli’nin Kaçırdığı Sinan Akçıl Şarkıları!

Sinan Akçıl, Vefası Eksik Yarim, Bir Bilseydin, Gelen Seni Soruyor, Ağladın Ya şarkılarını Mustafa Ceceli’nin söylemesini istemiştir. Ceceli şarkıları sevse de hiçbiri O’na nasip olmamış, ikili ancak Anlarsın şarkısında buluşabilmiştir.

3 Yılda Biten Şarkıya Yıldız Tilbe Hamlesi

Ersay Üner, çıkış şarkısı Yürüdüm’ü üç yılda tamamlamıştır. Şarkının nakaratını bulamayınca şarkıya küsmüştür. Bir gün Yıldız Tilbe şarkıyı duyunca “Seni ben yazdım eller silerse” cümlesini şarkıya eklemiş ve Üner geri kalanı tamamlamıştır.

Sen İste’yi Kıskandım!..

Hayatta en çok kıskandığı şeylerden birinin iyi şarkı olduğunu söyleyen Gülben Ergen, Şehrazat imzalı Sen İste’yi dinleyince şarkıyı hemen istemiştir. Şehrazat’ın şarkı Ajda Pekkan’a gitti demesi üzerine Gülben Ergen 2003 yılında şarkıyı çok kıskanmıştır.

Tilki | MüzikOnair

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.