Albüm & SingleMüzikVideo

Sertab Erener – Aç Sesini Kliplendi

Sertab Erener’in, Kala Music etiketi taşıyan “Ben Yaşarım” albümünde yer alan “Aç Sesini” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te yayında. Sözleri Sertab Erener imzalı şarkının müziği Ersel Serdarlı tarafından yapıldı. Düzenlemesini Ozan Yılmaz’ın üstlendiği şarkının video klibide yönetmen koltuğuna Sertab Erener ve Gurdeniz Bursalı oturdu.

Şarkının radyo PR çalışması Müzik Onair PR tarafından yürütülüyor.

Gece çekimlerinin toplamda 12 saat sürdüğü Aç Sesini klibi Sertab Erener’in bodrumda ki evine kurulan stüdyo da gerçekleşti. Tek bir telefon ile çekilen klibin yönetmenliğini Gürdeniz Bursalı ve Sertab Erener, kreatif direktörlüğünü  ise Sertab Erener üstlendi.

Müziğin birleştirici ve iyileştirici gücüne inanan Sertab Erener, Sözlerini yine kendisinin yazdığı Aç Sesini şarkısının klibinde insan hakları bildirisine de yer veriyor.

Tüm canlılar, eşit yaşam hakkına sahiptir…Dili, dini, cinsiyeti, rengi, etnik kökeni, kültürü ekonomik ve sosyal durumu ne olursa olsun,. Eşit özgürlüğe, eşit düşünce ve ifade özgürlüğüne, eşit dokunulmazlığa, eşit yargılanmaya, ayrımcılığa uğramadan yaşamaya, bir ülkenin vatandaşı oldukları için değil, insanlık ailesinin bir parçası oldukları için bu haklara sahiptir.

video klibi izlemek için tıklayın

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/PJs04
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.