MüzikMüzik Haber

Sertab Erener Klibini Çocuklarla Çekecek

Sertab Erener, geçtiğimiz ay çıkardığı “Ben Yaşarım” albümünde yer alan “Kafanı Yorma” adlı şarkısının klibi için bir yenilik yapacak.

Şarkıyı çocuk dinleyicilerinin ilgiyle dinlediğini ve çok sevdiğini belirten Sertab Erener, şarkıya çocukların dans ettiği bir klip oluşturmak istediğini söyledi. Ünlü sanatçı bu amaçla takipçilerine çocuklarının dans ettiği videoları paylaşması için çağrı yaptı. Erener, paylaşımına şu notu düştü:

“Bence zamanla sanatçının ürettikleriyle beraber dinleyicileri de olgunlaşıyor. Ama sonra gün oluyor, birden bir şarkı çıkıp seni çocukların dünyasına bağlayıveriyor. Bir bakmışsın sahnenin önünde, gözünün içine bakıp seninle beraber şarkılar söyleyen küçük, tatlı, dinleyicilerin çoğalmış. “Kafanı Yorma” şarkısında da işte böyle oldu. Ben de dedim ki neden bu şarkıda beraber dans etmeyelim. Bana çocuklarınızın şarkı söyleyen, dans eden videolarını çekip yollarsanız onlarla ne güzel bir anımız olur değil mi?
Şimdiden teşekkür ederim, videolarınızı merhaba@sertab.com adresine bekliyorum!”

Sertab Erener’in aynı şarkıya daha önce çektiği animasyon klibi izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

sertab erener instagram kafanı yorma klip

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.