MüzikMüzik Haber

Sertab Erener’in “Sahne” İtirafı: “O Kadar Heyecanlandım Ki Altıma Kaçırdım”

Sevilen sanatçı Sertab Erener, son dönemde YouTube hesabını aktif kullanmaya devam ediyor. Erener, bu kez hayranlarından gelen soruları cevaplandırdı.

Samimi bir yayınla hayranlarının karşısına çıkan Sertab Erener, “Bir lise anınızı anlatır mısınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Lise değil de ilkokul olsa olur mu? İlkokulda şöyle bir anım var. Birinci yılın sonunda okuma merasimi yapılmıştı. Beni koro şefi yaptılar, en öne koydular, arkada arkadaşlarımla birlikte şarkı söylüyorduk. Ben o kadar heyecanlandım ki altıma kaçırdım. Şarkıyı söylerken tutamadığım bir şekilde bayağı işiyorum yani. Hem söyleyip hem işiyorum. Eteklerimi kıvıra kıvıra şarkı söylüyorum. Allah’tan bu büyük bir sahne travmasına dönmedi. Ben orayı atlatmışım ama eve gidip kaç gün ağladığımı size anlatamam. Bir daha nasıl sahneye çıktım onu da bilmiyorum ama korkunç bir deneyimdi.”

Sertab Erener’in soru-cevap videosunun tamamını izlemek için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.