Ana Sayfa » İlanlar » Sertifikalı Online Haber Editörlüğü Kursu Başlıyor!..

Sertifikalı Online Haber Editörlüğü Kursu Başlıyor!..

oduller-reklam-banner

Sertifikalı Online Haber Editörlüğü Kursu Başlıyor!..

Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portoalı olan MüzikOnair; geçtiğimiz günlerde basın alanında kendini geliştirmek isteyenlere fırsat verdiğini açıklamıştı. Bu haberin ardından Türkiye’nin dört bir yanından başvuru talebi geldi.

MüzikOnair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan; ‘Amacımız, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen, kariyer planı içerisinde olan ve özellikle basın alanında gelişim göstermek isteyenlere fırsat vermek. Ümit ediyoruz ki; bu vermiş olduğumuz fırsat sayesinde, birçok vatandaşımız, son dönemin en ivme gösteren sektörü olan İnternet Medyası konusunda kendini yetiştirip ileride bu sektörden kazanç elde edecektir. Üstelik yapmış olduğumuz bu çalışma sayesinde Türk basınına yeni değerler kazandıracağımız kanaatindeyiz.’ dedi.

KURS ÜCRETİ SADECE 200 TL

18 yaşını doldurmuş, bilgisayar ve İnternet kullanabilen, entelektüel ve araştırmacı yapıya sahip, en az lise mezunu bay-bayan adaylara bu fırsatı vereceklerini belirten Özcan Beylan; “Böyle bir çalışma Türkiye’de ilk defa yapılıyor. Yapmış olduğumuz duyurudan sonra Türkiye’nin birçok noktasından talepler geldi. Yayın kurulu olarak daha önce ücretsiz olarak duyurduğumuz bu kursumuzun yoğun talep görmesinden dolayı, bu işi ciddi düşünenleri ayırt edebilmek için ve eğitim masraflarının çok küçük bir kısmı olan 200 TL’yi adaylardan talep edeceğiz” dedi

KURSİYERLER DE SİTEYE HABER EKLEYEBİLECEK

Tüm başvuruların yayın kurulu tarafından titizlikle incelendiğini ve eğitime aday olarak belirlenen kişilerin, eğitim sözleşmesini okuduktan sonra kabul etmeleri durumunda eğitim ücretlerini yatırdıklarını belirten Beylan; Haber editörlüğü çok ciddi bir alan, bu mesleğe ilgi duyanların sayısının fazla olması bizleri çok mutlu etti. 4 haftalık süre zarfında adaylarımız haber editörlüğü alanında kendilerini geliştirecekler. Kendilerine vereceğimiz panel şifrelerimizle MuzikOnair.com radyo ve müzik haberleri yayını yapan sitemize haber eklemenin keyfine varacaklar. Bu eğitimler online eğitim olduğu için adaylarımız bulundukları yerden, günün istedikleri saati bu eğitimi alabilecekler.’ dedi.

BAŞARILI OLANLAR SERTİFİKALARINI ALACAK

Türkiye’nin her yerinden, hatta yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı da aday kabul ettiklerini belirten MüzikOnair genel yayın yönetmeni Özcan Beylan; “Biz; bu işi ciddi gören ve sorumluluk duygusu taşıyabilecek kişilere eğitim sunacağız. Eğitimlerimiz toplam 4 hafta sürecek ve başarılı arkadaşlara eğitim süresi sonrasında sertifikalarını vereceğiz, ileride kurumumuzun istihdam ihtiyacı olduğunda bu arkadaşları değerlendirmeye alacağız’ diye belirtti.

İşte ‘Online editörlük eğitimi’ verilecek olan alanlar:

Radyo Haberleri – Müzik Haberleri – Röportaj – Reklam PR Sektörü – Sunuculuk – Etkinlikler – Mekan Tanıtımları – Keyifli İçerikler – Magazin – Genel Haber Yazımı

* ÖN BAŞVURULAR ÜCRETSİZDİR !

BAŞVURU İÇİN :

Editörlük eğitimi almak isteyenlerin, CV’lerini info@muzikonair.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

WhatsApp Bilgi Hattı : 0 506 343 65 50

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir