GündemSosyal

Sevcan Orhan: Sosyal Medyaya Göre Yaşamı Sevmiyorum

Sevcan Orhan, Armağan Çağlayan'ın 'Normalleştiremediklerimizden misiniz?' isimli YouTube programına konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Sevcan Orhan, Armağan Çağlayan’ın ‘Normalleştiremediklerimizden misiniz?’ isimli YouTube programına konuk olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Sevcan Orhan, mutluyken depresif şarkılar dinlemek hakkında düşüncelerini dile getirerek, “Çok mutluyumdur. Ama ben birden efkarlı şarkı çalınca tribe girerim. Olmayan sevgilime bile ağladığım olmuştur. Bilerek açıp da modumu değiştirmem. Kadınlar bunu daha çok yapıyor. Depresyondan beslenen kadınlar var. Şu anda depresif bir gençlik var” dedi.

Nişan kurdelesi yutma geleneğini kendisin de zamanında birçok kez yaptığını belirten Orhan, “Nişan kurdelesi yuttum. Baya da büyükçeydi. Şu anki kafayla yutmam. Ama 2-3 tane yutmuştum. Sakın yutmayın, hiçbir şey olduğu yok” cümlelerini kurdu. Sosyal medyaya göre yaşayanları eleştiren ünlü isim, şu ifadelere yer verdi: “Story atmak için bir yere gitmek normal değil. Bu anormallikten de öte, hastalık. Bunun için yaşayanlar var. Story depolayanlar bile var. Sosyal medyaya göre yaşamı sevmiyorum”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.