Sevim Alan Müzikonair'a Konuştu: Nihat Doğan 'Markanı Kötülerim' Diye Tehdit Etti! -
GündemÖzelSosyal

Sevim Alan Müzikonair’a Konuştu: Nihat Doğan ‘Markanı Kötülerim’ Diye Tehdit Etti!

Sevim Alan ile ortak olan ve güzellik merkezi şubesi açarak 5 milyon TL harcadığını söyleyen Nihat Doğan, şubeyi zarara uğradığı için geri verdiğini söylemişti. Marka sahibi Sevim Alan, Nihat Doğan'ın 5 milyon TL olan franchising bedelini ödemediğini, vergi usulsüzlükleri yaptığını ve kendisini tehdit ettiğini aktardı.

‘5 Milyon TL zarara uğradım’ iddiasıyla aylar önce açtığı güzellik merkezi şubesini Sevim Alan markasına geri verdiğini söyleyen Nihat Doğan ve Sevim Alan arasında ipler koptu. Nihat Doğan’ın iddialarına tamamen asılsız diyen marka sahibi Sevim Alan, Nihat Doğan’ın 5 milyon TL olan franchising bedelini ödemediğini, vergi usulsüzlükleri yaptığını aktardı. Sevim Alan Müzikonair’a yaptığı açıklamada, şubeyi geri almasında bardağı taşıran son noktanın Nihat Doğan’ın PKK’ya yönelik tutumu olduğunu söyledi. Sevim Alan, ”Böyle bir kişi benim markamda olamaz. Konuyu Türk- Kürt meselesine çevirmeye çalışıyor.” dedi.

‘Fatura Kesmemiş!’

Nihat Doğan’ın franchising bedelini ödemediği gibi fatura kesmediğini, vergi ödemediğini söyleyen Sevim Alan, Nihat Doğan’ın kendisini tehdit ettiğini ve şantaj yaptığını öne sürdü. Ayrıca Nihat Doğan’ın 58 günde 1 milyon 300 bin TL kazandığını ekleyen Alan, ”Ne marka borcunu ödedi, ne fatura kesti, ne personele olan borcunu ne de sigortaya olan borcunu ödedi. 560 bin lira da şahsi hesabına para aktarmış.’ ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Sevim Alan Müzikonair’a özel açıklamalarında şu ifadeleri kullandı;

”Şubeyi geri almak istediğimde bana ‘Basında markanı kötülerim istediğim şekilde’ diye tehditte bulundu. Sonra yalan haber ile basına bunu aktardı. Dün hakkında şantaj, tehdit ve vergi kaçakçılığından soruşturma başlattım. Ayrıca son 400 bin TL alacağına tedbir koydurdum. Yalan haber yapan Bülent Makar’dan da şikayetçi oldum”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)