Şevval Şahin: Türkiye'de 3 Aydan Fazla Kalınca Daralıyorum -
GündemSosyalVitrin

Şevval Şahin: Türkiye’de 3 Aydan Fazla Kalınca Daralıyorum

2018 yılında Türkiye Güzeli seçilen Şevval Şahin, katıldığı bir programda yaptığı açıklamayla tepki çekti. Şahin, "Kendimi buraya ait hissetmiyorum" diyerek Türkiye'de yaşamaktan mutsuz olduğunu söyledi.

2018 yılında Türkiye Güzeli seçilen Şevval Şahin, katıldığı bir programda yaptığı açıklamayla tepki çekti. Şahin, “Kendimi buraya ait hissetmiyorum” diyerek Türkiye’de yaşamaktan mutsuz olduğunu ve ülkeye uzak kaldığında daha iyi hissettiğini ifade etti. “Türkiye’de kalınca daralıyorum” şeklindeki sözleri de pek çok kişinin tepkisini çekti.

Miss Turkey yarışmasında 19 yaşındayken birinci olan Şevval Şahin, ülkemizde birçok firmayla çalışarak modellik yapmaya başladı. Ancak katıldığı programda dikkat çeken açıklamalara imza atarak, “Türkiye’de 3 aydan fazla kalınca daralıyorum” dedi.

İstanbul’da doğan ve 19 yaşına kadar Londra’da yaşayan Şevval Şahin, geçtiğimiz günlerde bir YouTube programına konuk oldu. Sık sık yurt dışına çıkan ve şu anda Londra’da yaşayan ünlü model, programda Türkiye’de çok kalmak istemediğini belirtti. “Kendimi buraya ait hissetmiyorum” diyerek Türkiye’den uzak kaldığında daha mutlu olduğunu ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)