GündemSosyal

Shakira Pique’ye Gönderme Yaptığı Şarkıyla Rekora Doymuyor

Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın, kendisini aldatan Gerard Pique'ye gönderme yaptığı 'İhanet' şarkısı 14 Guinness Dünya Rekoru kırdı.

Kolombiyalı şarkıcı Shakira’nın, kendisini aldatan Gerard Pique’ye gönderme yaptığı ‘İhanet’ şarkısı Guinness Dünya Rekoru kırdı.

Geçtiğimiz aylarda Gerard Pique ile şarkıcı Shakira’nın 11 yıllık evliliği, ihanet nedeniyle sona ermişti.
Shakira’nın, yıllardır birlikte olduğu Gerard Pique’nin kendisini aldattığını, evdeki reçelin kaybolduğunu fark ettiğinde anladığı iddia edilmişti. Ünlü isim seyahatten eve döndüğünde bitmiş olan meyve reçelinden şüphelenmişti, çünkü Pique ile çocukları Milan ve Sasha reçelden nefret ediyordu.

45 yaşındaki şarkıcı, ihanetten sonra geçtiğimiz ocak ayında İspanyolca bir şarkı çıkarmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve onun yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

Shakira, Spotify’da bir günde en çok dinlenen Latin şarkı, bir gün içinde YouTube’da en çok izlenen İspanyolca müzik klibi ve daha birçok rekora imza atarak Guinness rekoru kırmayı başardı. Ünlü isim, “Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma / Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım / Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm” ifadeleriyle Pique’ye gönderme yapmıştı.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.