Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'den Depremzedeler İçin Özel Yayın! -
GündemSosyal

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’den Depremzedeler İçin Özel Yayın!

Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunuculuğunu üstlendikleri 'Şarkılar Bizi Söyler' programı 17 Haziran'da özel bir yayın yapacak. Canlı olarak yayınlanacak konserin geliri depremzedelere bağışlanacak.

Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunuculuğunu üstlendikleri ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programı 17 Haziran’da özel bir yayın yapacak. Canlı olarak yayınlanacak konserin geliri depremzedelere bağışlanacak.

Hakan Altun geçen akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi. Sahne öncesi soruları yanıtlayan şarkıcı, “Bostancı çok ayrı bir konser alanı. En son 3-4 yıl önce burada sahne almıştım” diyerek heyecanını dile getirdİ.

O GECENİN GELİRİ DEPREM BÖLGESİNE!

Öte yandan Kanal D’de yayınlanan, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’yle birlikte sunduğu “Şarkılar Bizi Söyler” programı hakkında da konuşan Altun, “Programımız 17 Haziran’da Kuruçeşme Açıkhava’da sezon finali yapacak. Gecenin geliri depremzedelere gönderilecek” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)