MüzikMüzik Haber

Sibel Can: “O Kadar Hızlı Yaşamışız ki, Ruhumuz Bedenimizden Ayrılmış”

Başarılı sanatçı Sibel Can, yoğun konser temposuyla sahnelere geri döndü. Sibel Can, geçtiğimiz pandemi süreci hakkında yorum yaptı.

Başarılı sanatçı Sibel Can, dün gece Antalya’da bir otelde sevenleriyle buluştu, birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Geçtiğimiz pandemi süreci hakkında şarkı söylemediğim zamanlar sesimi kaybetmekten korktum diyen Sibel Can, o dönemden şu cümlelerle bahsetti:

“İşlerin yoğun olduğu dönemde tatil yapmak için yanıp tutuşuyorduk, korona hepimizi zorunlu tatile çıkardı. Bu zor günlerin iyi tarafı olmadı mı? Tabii ki oldu. İçime döndüm. O kadar hızlı yaşamışız ki, ruhumuz bedenimizden ayrılmış. Pandemi nedeniyle ruhumuz tekrar bedenimizle buluştu. Bir dönem eski güzel günlere dönemeyeceğiz korkusu da yaşamadım değil. Şimdi Allah’a şükrediyorum.”

Birçok Kanser Hastasına Umut Işığı Olacağız

Sibel Can, 1 Ağustos’taki yaklaşan doğum günü için Kansersiz Yaşam Derneği’ne yardım kampanyası başlattı. Sanatçı başlattığı kampanyanın duyurusunu sosyal medya hesabından yaptı: “Yeni yaşımın her zamankinden daha büyük bir coşkuyla gelmesini istiyorum. Bu yüzden sizlerden bugüne kadarki en içten doğum günü hediyesi için bana destek olmanızı diliyorum. İyilik yapıp birlikte iyileşelim, iyileştirelim. Biliyorum ki sizlerden gelen güzel destekler sayesinde birçok kanser hastasına umut ışığı olacağız.”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.