Müzikonair Sibel Can ve Hakan Altun’un Programı “Şarkılar Bizi Söyler”den Fragman Paylaşıldı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Sibel Can ve Hakan Altun’un Programı “Şarkılar Bizi Söyler”den Fragman Paylaşıldı

Sibel Can ve Hakan Altun'un sunacağı müzik programı "Şarkılar Bizi Söyler"in fragmanı yayımlandı.

Sibel Can ve Hakan Altun’un sunacağı müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”den fragman paylaşıldı. 25 Şubat’ta Kanal D’de yayımlanacak olan program, Poll Production yapımcılığında gerçekleşecek.

Poll Production, İbo Show’dan sonra Türk televizyon ekranlarını canlandıracak yeni bir müzik programı ile geliyor. Sunuculuğunu Sibel Can ve Hakan Altun’un yapacağı programa Hüsnü Şenlendirici de klarneti ile eşlik edecek. Türkiye’nin önde gelen müzik şirketlerinden Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı, sosyal medya hesabından programın fragmanını paylaşarak şu notu düştü:

“Yeni bir yolculuğa çıkıyoruz… Geçmişimize, kökümüze, anılarımıza, çocukluğumuza, sevdamıza, hüznümüze, acılarımıza… Tabi ki heyecanlıyız.”

Eski Türk filmlerini andıran fragmanıyla dikkat çeken “Şarkılar Bizi Söyler” programı, her perşembe günü saat 20.00’da izleyici ile buluşacak.

Fragmanı izlemek için buraya tıklayın

sibel can hakan altun şarkılar bizi söyler fragman poll production polat yağcı instagram kanal d

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)