MüzikMüzik Haber

Sıla Ajda Pekkan’ı Yarı Yolda Mı Bıraktı?

12 Haziran'da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda dev bir konser vermeye hazırlanan Ajda Pekkan'a eşlik edecek sanatçılardan Sıla, Ajda Pekkan'ı yarı yolda bıraktı.

12 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda dev bir konser vermeye hazırlanan Ajda Pekkan’a eşlik edecek sanatçılardan Sıla, Ajda Pekkan’ı yarı yolda bıraktı.

Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, Ajda Pekkan “60 yıllık kariyerimde ilk” dediği konseri için iğneden ipliğe her şeyiyle ilgilendi. Aylar öncesinden konser hazırlığına başlayan Süperstar geçtiğimiz haftalarda organizasyonda kendisine eşlik edecek sanatçıları açıklamıştı. Ajda Pekkan ve Arkadaşları ismini taşıyan dev etkinlikte Süperstar’ın sahnesine konuk olacak isimlerden biri de ünlü şarkıcı Sıla’ydı.

Ancak Sıla bu konsere çıkmaktan vazgeçti. İddiaya göre Sıla konuk kadrosunu çok kalabalık bulduğu için çekildi ve Ajda’nın başka bir konserine konuk olmak için söz verdi. Ayrıca ertesi gün İzmir’de sahnesi olduğu için sesini riske atmak istemedi. Ajda ve Sıla henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu