MüzikMüzik Haber

Sıla Sosyal Medyayı Ayağa Kaldıran Skandal İddiaya Sessiz Kaldı

Sıla, Sezen Aksu ile tanışma anısını anlattı. Sıla, sosyal medyada birçok ünlü ismin çocuk istismarına tepki göstermesinin aksine wayfair skandalına sessiz kaldı. Wayfair skandalına sessiz kalan Sıla, doğum günü sebebiyle Sezen Aksu ile olan anısını şu ifadelerle paylaştı;

Voleybol antrenmanından çıkmıştık. Galiba orta 2. Eve dönüş yolundaki kafelerden birinde oturuyorlardı. Uzay Heparı da vardı. Fuar zamanı, konser zamanı. Arkadaşım “Gel, imza alalım” dedi. Ben çekindim. Sonra bir heyecan ikna oldum, gittik yanına. Gülümsedi. İsmimi sordu. “Sıla” dedim. Kafasını kaldırdı, gözüme baktı, gözümün elifine. “Ne güzel ismin” dedi. Teşekkür ettim. Utandım. Sayfaya imzasını attı, defteri geri uzattı. Yıllar sonra başka defterlere birlikte yazacağımızı bilmeyerek.”

Geçtiğimiz günlerde Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un şiddet iddialarıyla gündeme gelmesinin ardından arkadaşlık ilişkisini noktalayan Sıla,  sanat camiasından konuyla ilgili açıklama yapan ilk isimlerden biri olmuştu. Sıla, yakın meslektaşı Özer Arkun’u tek kalemde silmişti.

Sıla Çocuk İstismarına Neden Sessiz Kaldı?

Öte yandan Sıla’nın çıkışı takipçileri tarafından ‘samimiyetsiz’ yorumlarını da beraberinde getirmişti. Konuyu gündeme getiren ve takipçilerinin tepkilerini haberleştiren Müzik Onair platformunu da sosyal medyada engellemişti.

Sıla’nın kadın hakları ve hayvan haklarına olan hassasiyeti herkesce biliniyor. Ancak Sıla, bugün ABD’de patlak veren wayfair iddialarına ve ardından Trendyol’u da içine alan e-ticaret skandallarına sessiz kaldı. Sıla, çocuk istismarı ve pedofiliye karşı görüş belirten ve tepkisini gösteren birçok ünlü ismin aksine olayı görmezden geldi.

İlgili Haber: Dünyayı Sarsan Skandal İddia Sonrası Gözler Ünlü İsimlere Çevrildi!

İlgili Haber: ‘Özer Arkun’la Arkadaşlığımı Bitirdim’ Diyen Sıla’ya ‘Samimiyetsiz’ Yorumları

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.