MüzikMüzik Haber

Sıla ve Davut Güloğlu Davasında Mahkeme Kararı Belli Oldu

Sıla Gençoğlu ile Davut Güloğlu arasında 2016 yılında yaşanan “miting” krizi dün çözümlendi. Sıla’nın Güloğlu’na açtığı dava sonuçlandı.

Sıla Gençoğlu,  7 Ağustos 2016’da düzenlenen Yenikapı Mitingi’ne katılıp katılamayacağı ile ilgili soruya “Darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” şeklinde bir cevap vermişti. Bu cevabın ardından Davut Güloğlu ise katıldığı bir televizyon programında Sıla ile ilgili “S… olsun gitsin” şeklinde bir çıkış yapmıştı.

Tüm bunların ardından Sıla’nın Güloğlu’na açtığı tazminat davasının dün sonuçlandı. Mahkeme, Güloğlu’nun 4 bin lira tazminat ödemesine karar verdi.

DAVUT GÜLOĞLU: “BİZ BİZE YETERİZ”

Mahkemenin verdiği tazminat kararı sonrası Davut Güloğlu’nun Twitter hesabından yaptığı açıklama dikkat çekti. Güloğlu, şu açıklamayı yaptı:

“Ben ŞEHİTLERİ ve GAZİLERİ savunurken; onlara yönelik kötü benzetmelere öfke kustum. Ben şahıslara değil; vatanını sevmeyenlere isyan ettim. Üstüne alınan tazminat aldı. Ben ise somut bir MADALYA aldım. Şehit aileleri ve Gazilerimizle; BİZ BİZE YETERİZ!”

davut güloğlu sıla mahkeme tazminat dava twitter
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.