Ana Sayfa » Müzik » Simge: ”Benim Kostümüm Orijinalinden Daha Güzel Oldu”

Simge: ”Benim Kostümüm Orijinalinden Daha Güzel Oldu”

oduller-reklam-banner

Simge’nin Harbiye konserinde giydiği kostüm, dünyaca ünlü Thalia’nın geçtiğimiz yıl giydiği bir kostüme birebir benzetilmişti. Simge, kendisine ve kostümü hazırlayan Gülşah Saraçoğlu’na gelen ‘kopyacı’ eleştirilerine yanıt verdi.

Elbisenin direkt aynısını diktirdiğini söyleyen Simge, ”Benim kostümüm orijinalinden daha güzel oldu. Bu elbiseyi isteyen bendim” diye konuştu.

Simge: ”Benim Kostümüm Orijinalinden Daha Güzel Oldu”

Simge olay yaratan kostüm tartışmasına şu sözlerle nokta koydu;

”Benzetme değil direkt elbisenin aynısı. İsteyen bendim. Çok ünlü bir dünya starının üzerinde gördüm ve beğendim. Biz konserlerimiz için model bakarken zorlanıyoruz. Siyah bir elbise zaten dikilmiş, dantel bir elbise milyonlarca kez giyilmiş. Artık ne yapılsa farklı bir yere gidemiyor. Ben de beğendim bir elbiseyi Gülşah Saraçoğlu’na götürdüm. ‘Ben bunu giymek istiyorum’ dedim. O da çok beğendi. Ama insanlar konuyu bilmedikleri için eleştirinin dozunu kaçırıyorlar. Aslında suç bendeydi. Kıyafeti götürüp diktiren bendim. Bunun örneği çok. Klipleri de konserleri de yurt dışından örneklerle yapabiliyoruz. Bunların hepsi zaman zaman yapılması gereken şeyler. Bunlar keyifli. Sanat esinlenmektir. Bazen birebir aynısı da yapılabiliyor. Bizimki orijinalinden daha güzel oldu bunu da söylemem gerekiyor” diye konuştu.

Reklam
oduller-reklam-banner