Simge: 'Geri Dönüş Olsa' İçimde Kaldı! -
MüzikMüzik Haber

Simge: ‘Geri Dönüş Olsa’ İçimde Kaldı!

Bugüne kadar kıskandığı tek şarkının Hande Yener'in 'Armağan'ı olduğunu söyleyen Simge, 'Yankı da çok özel bir şarkı. O yüzden şimdi kıskanmıyorum. Yakında ikinci Yankı geliyor'' dedi.

Yeni şarkısı ‘Ne Güzel’i kısa bir süre önce yayınlayan Simge, Özgür Aras’ın sorularını yanıtladı. Bugüne kadar kıskandığı tek şarkının Hande Yener’in ‘Armağan’ı olduğunu söyleyen Simge, ‘Yankı da çok özel bir şarkı. O yüzden şimdi kıskanmıyorum. Yakında ikinci Yankı geliyor” dedi. Ünlü şarkıcı ayrıca Murat Boz’un ‘Geri Dönüş Olsa’ şarkısını maddi sıkıntılar yüzünden kaçırdığını söyledi.

Özgür Aras’ın, Kral Pop Radyo’da her Pazar saat 16:00’da yayınlanan “Özgür Aras’la Baş Başa” programının konuğu Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Simge oldu. Özgür Aras ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Simge, çok özel açıklamalar yaptı.

İkinci ‘Yankı’ Geliyor

Simge, Özgür Aras’ın “Hiç kıskandığın bir şarkı oldu mu ?” sorusuna ise  Hande Yener’in  Armağan” şarkısı olduğunu söyledi. Simge; “Kıskandığım bir şarkı vardı ama inşallah o şarkıyı kıskanmayacak kadar güzel şarkım olur deyip “Yankı”nın sahibi oldum. Ayrıca bestecisi olarak var olduğum içinde mutluyum. Ama kıskandığım şarkı “Armağan”dı her zaman… Hande Yener’in… O da çok özel bir şarkı, “Yankı”da çok özel bir şarkı… O yüzden şimdi artık hiçbir şarkıyı kıskanmıyorum. Ben hala “Yankı”nın üzerine çıkamama derdindeyim. Ama yeni gelecek şarkıdan da son derece umutluyum. İkinci “Yankı” geliyor diyebiliriz. “dedi.

“Geri Dönüş Olsa” Şarkısını Alamamıştım!

Simge, programda almak isteyip alamadığın yada kaçırdığın bir şarkı olup olmadığı sorusunu da yanıtladı. Simge, bu şarkının Murat Boz’un “Geri Dönüş Olsa” şarkısı olduğunu söyledi. Simge; “Geri Dönüş Olsa” Murat Boz şarkısı… O dönem bir takım maddi sıkıntılar yüzünden ben maalesef o şarkıyı kaçırdım. Ama Murat Boz’la da çok güzel oldu. Belki bir gün cover yaparım. Benim versiyonumla söylemek istediğim bir şarkı, içimde kaldı…”

Müzik Listelerine Güvenmiyorum!

Programda Simge’ye “Piyasadaki yarışın içinde olmak nasıl bir duygu” diye soran Özgür Aras’a Simge’nin cevabı ise; “Ben o yarışın içinde kendimi görmüyorum. Ancak o yarışın içinde insanlar kaybolabiliyorlar. Gerçek kimliklerini ortaya koymadıklarında kaybolduklarını düşünüyorum. Bende hiç bu yarışta geride mi kaldım gibi bir korku olmadı. Mesela haftalarca listelerde bir numara olan şarkılar ve şarkıcılar var. İnsanlar konuşuyor, bende duyuyorum. Duyduğum için söylüyorum. Şarkı başarılı olduğu için mi o listede bir numarada? Gerçekten bunu sorguluyor insan… Yoksa ciddi bir para ödendiği için mi ? O yüzden insanların ve benimde artık o listelere güveni kalmadı. Doğru olduğuna inanmadığım hiçbir şey bana güven vermiyor. Benim dinleyicim benim dinler, radyo çalarsa en güzel şey budur. Onun dışındaki hiçbir şey umurumda değil… “ dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)