Müzikonair Simge Icardi’ye Benzeyen Hayranını Sahneye Çağırdı: Beni Sadece Öpmedi, Yedi! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Simge Icardi’ye Benzeyen Hayranını Sahneye Çağırdı: Beni Sadece Öpmedi, Yedi!

Icardi'nin her golünden sonra dillere pelesenk olan sanatçı Simge Sağın, şarkısını sarı-kırmızılı formalı küçük hayranıyla söyledi.

Icardi’nin her golünden sonra dillere pelesenk olan sanatçı Simge Sağın, şarkısını sarı-kırmızılı formalı küçük hayranıyla söyledi.

“Aşkın Olayım” şarkısı geçen sezon Süper Lig’de şampiyon Galatasaray taraftarları arasında Arjantinli ünlü yıldız Mauro Icardi’nin her golünden sonra dillere pelesenk olan sanatçı Simge Sağın, şarkısını Kuşadası’nda sarı-kırmızılı formalı küçük hayranıyla söyledi.

Ünlü şarkıcı sahnenin önünde Icardi gibi sarıya boyalı saçlı, Galatasaray formalı bir çocuğun şarkıya eşlik ettiğini fark etti. Küçük hayranını sahneye davet eden Sağın, Aşkın Olayım şarkısını birlikte seslendirdi.

8 yaşındaki  taraftar, şarkı bitiminde Simge Sağın’ı öpücük yağmuruna tutarak sarıldı. Küçük hayranına sarılan Simge Sağın, “Beni sadece öpmedi yedi, buradaki en şanslı erkek sensin küçük Icardi. Ben seni yerim, ben sana bayıldım” diyerek Noyan’ı öptü.

Sağın ayrıca, “Çok tatlısın, inşallah bir gün oğlum olursa senin gibi olsun, gerçi saçlar boyalı ama neyse” diyerek Noyan’ı ailesinin yanına yolladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu