MüzikMüzik Haber

Simge Sağın: Icardi Başıma Gelen En Güzel Şeylerden Biri

Aşkın Olayım şarkısı Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Icardi'yle özdeşleşen Simge, duygularını ifade etti. Ünlü şarkıcı ''Icardi başıma gelen en güzel şeylerden biri'' dedi.

Galatasaray’ın 24. şampiyonluk kutlamalarında sahne alan Simge Sağın, konser öncesi Galatasaray TV’ye özel röportaj verdi.

Aşkın Olayım şarkısı Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Icardi’yle özdeşleşen Simge, duygularını ifade etti. Ünlü şarkıcı ”Icardi başıma gelen en güzel şeylerden biri” dedi.

Simge şunları söyledi;

Çok güzel bir seneydi tüm taraftarı tebrik etmek istiyorum. Burada olmak çok güzel şarkımla çok güzel bir sinerji yaratıldı. Müziğin ve sporun tatlı rekabetle birleşmesi herkese örnek olmalı.

O kadar güzel bir sahiplenmeydi ki bu. Hiç aklıma gelmezdi bu 5 yıl önce çıkan çok güzel bir şarkıydı. Icardi de zaman zaman söyledi. Ara sıra piyano başına oturup çaldı. Icardi’ye çok teşekkür ediyorum başıma gelen en güzel şeylerden biri. O göründüğü gibi bir insan mahalleden biri gibi. Genç- yaşlı herkes çok seviyor başarılarının devamını diliyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu