Simge Sağın İle Doğukan Güngör Aşk Mı Yaşıyor? -
GündemSosyal

Simge Sağın İle Doğukan Güngör Aşk Mı Yaşıyor?

Oyuncu Doğukan Güngör, Hürriyet'ten Hakan Gence'ye verdiği röportajda ünlü şarkıcı Simge Sağın'ı stalk'ladığını söyledi. Güngör'ün bu itirafı ortalığı karıştırdı.

Oyuncu Doğukan Güngör, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportajda ünlü şarkıcı Simge Sağın’ı stalk’ladığını söyledi. Güngör’ün bu itirafı ortalığı karıştırdı.

Oyuncu Doğukan Güngör, ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına konuk oldu. Güngör’ün, “En son kimi stalk’ladın?” sorusuna cevabı sosyal medyanın gündemine oturdu. Telefonuna bakarak yanıt veren Doğukan Güngör, “Ne alaka? Simge Sağın’ı” diyerek en son Simge Sağın’ı stalk’ladığını itiraf etti!

Kısa sürede büyük ilgi gören görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Güngör’ün bu sözlerinin ardından Sağın’la takipleşmesi dikkat çekti. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “İkili arasında yeni bir aşk mı doğuyor?” yorumunu yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)