Müzikonair Simge: Ticaretten Anlamam Kıyafetlere ve Ayakkabılara Yatırım Yaparım | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Simge: Ticaretten Anlamam Kıyafetlere ve Ayakkabılara Yatırım Yaparım

Önceki gün İstanbul'da verdiği bir konser öncesi konuşan Simge, kazancının büyük bir kısmıyla kıyafetlere ve ayakkabılara yatırım yaptığını, diğer meslektaşlarının aksine ticaretle ilgilenmek istemediğini söyledi.

Önceki gün İstanbul’da verdiği bir konser öncesi konuşan Simge, kazancının büyük bir kısmıyla kıyafetlere ve ayakkabılara yatırım yaptığını, diğer meslektaşlarının aksine ticaretle ilgilenmek istemediğini söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda bir konser sahnesinde “Harcandıkça” şarkısını seslendirirken sahnede yaptığı konuşmada, “Ben harcadım da harcandım da” cümlesini kuran şarkıcı konuya açıklık getirdi.

Zeynep Bastık, geçtiğimiz haftalarda birçok şarkıcı gibi konserlerden kazandığı para ile Urla’da lavanta yetiştirmek için 5 bin hektarlık bir arazi satın almıştı. Şarkıcı Simge ise uzun zamandır konserden konsere koşturuyor. Muhabirlerin Sağın’a, “Simge Hanım, kazancınız ile bir yatırım ya da ticaret düşünceniz var mı?” sorusuna, “Ticaretten hiç anlamam. Ancak birilerine ortak olurum. Kasa falan benlik değil. Ben bildiğim yoldan yürürüm. Kıyafetlerime ve ayakkabılarıma yatırım yapıyorum” diyerek ticaretle ilgilenmek istemediğini dile getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu