MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl: “Aşıyı İçeceğim”

Kadir Çetin’in sunduğu arabada gerçekleştirilen Ford “in a car” programına konuk olan Sinan Akçıl, açıklamalarıyla gündeme geldi.

Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde Number1 Türk FM ile NR1 Türk Tv’de Kadir Çetin’in sunduğu arabada gerçekleştirilen Ford “in a car” programına konuk oldu. Akçıl, Kadir Çetin’in sorularına yanıt verdi.

Sanat dünyasından arkadaşların var mı? sorusuna Sinan Akçıl “Mustafa Ceceli ve Murat Dalkılıç ile aram iyi. Ebru Gündeş büyük sırdaşım. İrem Derici var zaman zaman ona kızıyorum sonra düzeliyor. Demet Akalın ile ilişkimiz inişli çıkışlı. Birkaç lise arkadaşım var, onlarla daha rahat konuşuyorum tabi.” diye konuştu.

İÇİMDE BİR BUZDAĞI VAR!

“Şarkıları bana bakan bu nasıl yazmış diyor. Dışarıdan bakınca çok pozitifim enerjim yüksek. Çünkü pozitif enerji çekmek istiyorum. İçimi bilmiyorlar. Yılların birikimi birçok acım var. Buzdağı gibi bir şey var içimde, dışardan görünmüyor. Bu şarkılarda öyle çıkıyor. Sonsuz mutluluk diye bir şey yok. Mutlu olmak için bazı acıları çekmek gerekiyor. Sonsuz mutsuzluk da yok. İkisini dengelemek lazım.”

sinan akçıl aşı kadir çetin

AŞIYI İÇECEĞİM!

Kadir Çetin’in “Son günlerde aşı tartışması yaşanıyor senin bununla ilgili düşüncen ne? Bazıları Çin aşısı olmam alman aşısı olurum diyor, bazıları alman aşısı olmam için aşısı olurum diyor, bazıları hiç aşı olmam diyor. Sen ne düşünüyorsun?” sorusuna ise Akçıl şu yanıtı verdi:

“Aşı çıksın bırak olmayı, içerim. Resmen içeceğim aşı bir an önce çıksın, aşımızı olalım eski günlerimize geri dönelim. Konserlerde insanlarla tekrar buluşalım. Hayatımız normale dönsün. Yeter ki aşı çıksın hangi aşı çıkarsa çıksın hemen olacağım.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.