MüzikMüzik HaberÖzel

Sinan Akçıl Çaldı, Fettah Can Söyledi!..

Pop müziğinin sevilen sanatçısı Sinan Akçıl için geçtiğimiz akşam Les Ottomans Kuruçeşme’de yaptığı albüm lansmanında sürpriz Doğum Günü pastası kesildi.

Akçıl’ın yeni albüm lansmanına birçok ünlü şarkıcı ve radyocu katıldı.

Akçıl, Demet Akalın’ı sahneye davet etti. İkili arasında bol kahkahalı bir muhabbet geçti. Akçıl: ”Sakın onu söyleme ” dedi. Demet Akalın’ın : ” Neyi?” sorusuna cevabı şöyle oldu.

Akçıl: ” Çocuk yapmam gerektiğini ve evlenmem gerektiğini söyleme!” demesi üzerine Akalın:”Yok öyle şey söylemem!” diyerek ardından ”Tabii ki de öyle söyleyecem diyerek kahkahaya boğuldu.”

Lansman gecesine DMC Genel Müdürü Samsun Demir, Fettah Can, Berkay, 3 Adam, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, radyo programcılarından Kadir Çetin, Enes Özdemir, Uğur Bozdağ, Emrullah Gül, Gürdal Çakır, Yalçın Alaca ve birçok radyo programcısı katılım gösterdi.

Akçıl’ın albümdeki çıkış şarkısı olan Yüzyılın Aşkı için beraber düet yaptığı Serdar Ortaç lansman gecesine katılamadı.

Ortaç özel bir video ile geceye katılarak şu açıklamayı yaptı: ”Bugün konser nedeniyle orada yanında bulunamıyorum ama harika bir şarkı yaptık. Orada bulunan herkese teşekkür ve selamlarımı iletiyorum.”

Sinan Akçıl ve Berkay bu güzel gecede birlikte düet yaptı.

Ayrıca Sinan Akçıl, Berkay’ın ardından Fettah Can ile ‘Duvar’ isimli şarkıyı söyledi.

İşte o anlar

Akçıl gecede dünden bugüne kadar hangi şarkıları yazdığını ve söylediğini aynı zamanda çocukluğundan bugünlere nasıl geldiğini başarı hikayesini içeren bir gösterim yaptı.

Gösterimin sonunda ”İşte bu şekilde bugünlere geldik.” diyerek gösterimi bitirdi.

Sinan Akçıl geceye katılan radyocular için de şunları söyledi.

Akçıl, radyo ve radyo programcılarının çok önemli olduğunu vurgulayarak; “Radyoculara çok şey borçluyum. Her zaman her şarkıda yanımda olan tüm radyocu dostlara çok teşekkür ediyorum. Bugün burada beni desteklemek için yanımda olduğunuz için şükranlarımı iletiyorum. Sizler var olduğunuz sürece biz hep başarılı olacağız.”dedi.

Akçıl’a sürpriz bir hediye de verildi. Elle çizilmiş bir portrö resim kendisine taktim edildi. Akçıl hediye için teşekkür etti ve katılım gösteren herkese teşekkür ettiğini dile getirdi.

Sinan Akçıl bu özel gece için sosyal medya hesabından da paylaşım yaptı.

İşte o paylaşım

Haber: Enes Özdemir | MüzikOnair

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.